Manažér v jednej lokálnej pobočke komerčnej banky v Changzhi takýmto spôsobom "odmenil" tých najhorších zamestnancov, ktorí nesplnili svoje plány.

Zábavná spoločenská hra so šľapkamiAutor: fantomas15 806 videní

Prepad po čínskyAutor: benyxxxxx37 458 videní

Čerstvý kokosový orech na čínsky spôsobAutor: urfik15 656 videní

Vybavovanie účtov pracovníkov z MekáčuAutor: marko558 500 videní

Veď ale chcel som ti dať po zadku!?Autor: kalatrava13 597 videní

Nakupovanie na americký spôsob mu tentokrátAutor: buchnad14 069 videní

Päsťami zbil svojho synaAutor: keporkai56 676 videní

Capnem ťa po zadku! (Kanada)Autor: avokado4 342 videní

Tak ty už nevládzeš posledné opakovanie?Autor: tchoroid13 275 videní

Tlačenka na čínsky spôsobAutor: arilus31 720 videní

200 metrov po zadkuAutor: moriak32 036 videní

Karanténa na čínsky sposobAutor: kobrick21 587 videní

My sa nesánkujeme, ale šmýkame po zadkuAutor: loktibrada5 551 videní
wolfy pred 9 rokmi a 12 m
a všetci sú spokojní :D
budick7 pred 9 rokmi a 12 m
komunisti :D
lolekabolek pred 9 rokmi a 12 m
tu poslednu to vzrusovalo :D
temobr pred 9 rokmi a 12 m
Akoby im nemohli pustiť nejaké motivačné video a plus nejaký motivačný citát typu: „Slzy ti prinesú súcit, pot ti prinesie výsledky.“
tomasknm pred 10 rokmi
JJ, zlaty komunizmus, Iba tam si toto mozu dovolit. Navyse, ak je sudruh veduci este aj v strane..
honzo12335 pred 10 rokmi
to by mali aj u nás zaviesť. inak takto si predstavujem vlk z wall street na cinsky sposob :D
horvath pred 10 rokmi
Cudna to zem a pre nich sme cudny my.
dave777 pred 10 rokmi
Kopačka na hruď a hneď by ho to prešlo.
darkenalien pred 10 rokmi
odtrhol by som mu hlavu keby ma takto napadol
radšej nech mi da padaka ako toto sku*viak jeden ,.
solidus pred 10 rokmi
nejaka moslimska viera? mal ich rovno popravit
pedro8412 pred 10 rokmi
ty vole, taky backhand by som mu zadelil, že by ho ešte aj v mochovciah namerali... Ako co je vela, to je malo :) ale ako teraz vazne... :D nechapem preco tam len tak stali a nechali sa mlatit....
dechef pred 10 rokmi
tak to vyzera, ked ludi prestava bavit civilizovanost...
fajnchalanisko pred 10 rokmi
...nechceš stratiť prácu? tak si budú uplatňovať právo prvej noci...Nesplníš plán? Negatívne ovplyvníš životy ostatných vo firme: poprava na firemnom parkovisku...upsss to tu bude skôr ako prvá mešita v Žiline ;)
dodoslovensko pred 10 rokmi
A do Sloveskeho parlamentu nepride ?
elchapo pred 10 rokmi
mali še braňic!
ewent333 pred 10 rokmi
To je obyčajný CH*J!...
yuka pred 10 rokmi
Hadam len necakali odmeny!
vzdelanyi pred 10 rokmi
je-bnuta to krajina...by som sa otocil a roztrhal ho ako papier..roznosil by som ho tam na suciastky ..rozmlatil na padrt ze by z neho nic nezostalo !!!! ..Potkan plesnivy...chudaci co sa v hentej krajine narodia...by som mu s tym pelendrekom namlatil na papulu z celej sily aspon 1400x kym by mu z hlavy nic neostalo hajzel prasivy...
foka pred 10 rokmi
Ti celkom na kraji maju inac na pi©u miesto, furt dostavaju dve supy za sebou!
rajzen pred 10 rokmi
By som sa otocil a vlastnorucne by som mu povytrhaval zuby jak vo vietname a potom jazyk.