Bezpečnostná kamera zachytila v holandskom meste Waalwijk dvoch pánov, ktorí chceli zapiť Deň otcov. "Nenápadne" si začali pchať fľašky chľastu do gatí. Vlastník vinotéky zverejnil video s výzvou, aby fľaše vrátili a ako odmenu dostanú poukážku v hodnote 50 €. Hudba: Inner Circle - Bad Boys

Nenápadný ako prd v gatiachAutor: conan2 865 videní

A takto ľahko sa kradnú zo Seatu svetlometyAutor: kalatrava15 134 videní

Nakupovanie na americký spôsob v predajni AppleAutor: th0r23 411 videní

Zopár poriadne hlúpych zlodejovAutor: 82tomas34 938 videní

Nenápadný zlodej bicyklov (USA)Autor: batuchan7249 228 videní

No napadlo by ťa takto kradnúť?Autor: loktibrada12 723 videní

Zlodeji v Londýne z obchodu ukradli alkohol zaAutor: zurich9 293 videní

Zlodeji a vodičAutor: tigrica30 714 videní

Zlodeji sa zamerali na blondínu (Rusko)Autor: yannik50 982 videní

Tancujúci zlodejiAutor: suky33 129 videní

Hrdina z ulice (Londýn)Autor: naceste29 792 videní

Krádež motorky za bieleho dňa (Anglicko)Autor: kosicka31 592 videní

Dvaja smradi predstierali, že chcú kúpiťAutor: godzilla15 239 videní
minah66 pred 10 rokmi
V Holandsku ťa po krádeži, a za vrátenie tovaru odmenia 50€ poukážkou a na Slovensku môžeš dostať akurát tak za odmenu 3 ročný pobyt v base :D
cubame pred 10 rokmi
poznám ho.....Fantomas sa volá......
dazdn1k pred 10 rokmi
nakupene
cupo124 pred 10 rokmi
dobrá hudba
seattle pred 10 rokmi
Dostanu 50 eurovu poukazku do väzenskej kniznice.
tomybr pred 10 rokmi
na Slovensku by z toho bol prípad pre Úrad na ochranu osobných údajov :/
ryziak pred 10 rokmi
Ja som hlavne rád že konečne niekdo napísal Inner Circle - Bad Boys miesto Bob Marley - Bad Boys ^^
takpresne pred 10 rokmi
To sa alkoholikom žije, že si svoje drogy môžu v kľude vyberať medzi tak širokým sortimentom v príjemnom prostredí a úslužným personálom...
gatyaszan pred 10 rokmi
2 flase a 5 min. slávi :)
sino pred 10 rokmi
ja neviem uš
quixik1 pred 10 rokmi
hanba na 100 rokov.. nechapem ludi co si pre par e znicia povest
comanch pred 10 rokmi
Dvaja Poliaci , ideál národ , vidno tie bezpečnostné prvky v predajniach Merkuy Markete , za šróby sa nabehá ten človek
555tomino pred 10 rokmi
Keby mali kódy ako v supermarketoch tak by nepokradli :D
darkdragon pred 10 rokmi
Ta paráda, vrátia fľaše ( určite prázdne ) a dostanú aj poukaz v hodnote 50€... že ja blbec som radšej v holandsku nekradol, než si kupoval chlast ako taky lúzer
antikrist666 pred 10 rokmi
Biela spinava zlodejska opica,mali ich vsetkych postrielat ked ich cierny bicovali a vyuzivali na plantazach a predavali ako otrokov och wait!
mixael27 pred 10 rokmi
podla mna to boli slovaci v holandsku....
blekauti pred 10 rokmi
no, pokud by to dotycny udelal u nas, tak pujde k soudu za porusovani prav dotycnych dvou poctivych zlodeju.
robcoo9310 pred 10 rokmi
nemáte na nich číslo? donáška by sa zišla v piatok večer :D :D :D
emaerteien pred 10 rokmi
nechcú aby ich videl pokladník tak sa otočia na kameru :P
kepone21 pred 10 rokmi
No co dame tych Anglanov ???