Ak s vami cestuje v aute dievčatko, treba ju poslať priamo proti slonovi s predpaženou rukou signalizujúcou "stop". Slon to pochopí...

Slonice zachránili topiace sa sloníčaAutor: biolog19 066 videní

6 mesačné sloníča vydáva pri hraníAutor: hosentroger3 382 videní

Nemotorné sloníča (ZOO Zürich)Autor: conan27 697 videní

Slonia rodinka pomohla skolabovanému mláďaťuAutor: koss217 625 videní

Slony zachránili topiace sloníča pred levmiAutor: corcor4 242 videní

Sloní futbalAutor: bojovnik7 593 videní

Uspávanka pre slonicu (Thajsko)Autor: srdce22 970 videní

Záchrana malého sloníka pred utopenímAutor: muerte22 115 videní

Sloníča spadlo do hlbokej vody (Kórea)Autor: bombarderis28 874 videní

Mama slonica zachránila svoje mláďaAutor: katka25 896 videní

Túlenie sa so sloníkomAutor: biolog25 783 videní

Sloníča uviazlo v napájadle (KrugerovAutor: lezak60019 268 videní

Keď ťa vyobjíma sloníča (Thajsko)Autor: marko5524 641 videní
svoa pred 5 rokmi a 5 m
Ak s vami cestuje v aute dievčatko a to dievčatko už nepotrebujete...
pudlik452 pred 8 rokmi a 5 m
Komentáre parádnejšie jak video :D
nintendo66 pred 9 rokmi a 2 m
Slon ma rad male deti. Nema rad indických ciganov ktorý ho od rána do večera týraju.
vzdelanyi pred 10 rokmi
na ruke mala kopiu slovenskej vyplaty..slon sa na to uz nemohol dalej pozerat
durys pred 10 rokmi
naspäť do lesa a sekaj dobrotu Dumbo! :D
clavata pred 10 rokmi
to zato že v indii použivaju ruku miesto toaletaku :D
ebe pred 10 rokmi
Gandalfova dcérka...Go back to the shadow! :D
mattoussi pred 10 rokmi
Sheena, královná džungle
zajosvk pred 10 rokmi
Dievcatko ? A ked poslem chlapceka potom co ? Zvalcuje ho ? je v tom rozdiel ?
papajko pred 10 rokmi
je to vzdy lepsie ako ked sa vam do cesty postavy somaaaar:D
chrishaffeyy pred 10 rokmi
to má odtiaľto
http://www.mojevideo.sk/video/266af/ako_sa_ochranit_pred_nasilnikom_(navod_finskej_policie).html
emaerteien pred 10 rokmi
povedz to mojej ruke!! :D
martin8899 pred 10 rokmi
Asi bych byl rychlejší, jak můj stín :D Určitě bych na tohle u divokého zvířete nespoléhal, pořád je to zvíře schopné snadno zabít člověka...
usarmy pred 10 rokmi
ma odvahu mladá
petanpetan pred 10 rokmi
Vidim že hrala Jedy Academy.
osten pred 10 rokmi
Ak sa mi postaví do cesty slon, viem že mám prestať piť a mám ísť spať.:D
masterrace pred 10 rokmi
to su ako tie rady vo svedsku ako sa branit migrantom ked chcu niekoho znasilnit :)
mumakxxx pred 10 rokmi
DennikN by uz mal clanok o heilujucej extremistke
oron7210 pred 10 rokmi
to bude tyrkysova rodina :)
hlavavymleta pred 10 rokmi
ak by ste chceli vedieť, funguje to aj s vlakom