Hasičov počas zásahu v Maywood-e trochu vyrušil výbuch. Nikomu sa našťastie nič nestalo. Výbuch to bol však ako z filmu.

Šmykľavka vo výške 305 metrov (Los Angeles)Autor: tanna32 417 videní

Silvestrovský ohňostroj 2015Autor: vannumor2 281 videní

Ohňostroj v nohaviciachAutor: suky21 697 videní

Rusko ? Nie Los AngelesAutor: jano771 470 videní

ĽUDIA NA DNE 6.diel - Krikľavé sociálneAutor: henryklahola3 123 videní

Tanker stratil kontrolu a explodoval (Nigéria)Autor: svetom2 717 videní

Skutočné ufo nad Los AngelesAutor: dajsi63 198 videní

Los mentálos atlétos pyrotechnikosAutor: fantomas21 214 videní

Perfektný ohňostrojAutor: tommygun19 674 videní

Dubaj - Los AngelesAutor: cargobull6 257 videní

Večerné pristávanie v Los AngelesAutor: toffi224 868 videní

Explózia továrne na výrobu pušného prachuAutor: bishop28 372 videní

Explóziu budovy neprežili najmenej 3 ľudiaAutor: lenin16 908 videní
bocan135mod pred 6 rokmi a 4 m
o 2 dni na AAA auto, auto nikdy neburane, prvy majitel, interier na jendom mieste popaleny od cigarety :D
horvath pred 10 rokmi
lepsie efekty ako v holyude
muszi pred 10 rokmi
Terminator T-2000 práve dorazil ;)
ebe pred 10 rokmi
svätojánske mušky padajú :D
filip422 pred 10 rokmi
Zľakol som sa že mi odišlo jedno slúchadlo :D
jozkoj pred 10 rokmi
Asi hasili sodík :D
eddy727 pred 10 rokmi
zachovajte paniku :)
kuko147 pred 10 rokmi
Chýba tomu spomalený záber :D
budticho pred 10 rokmi
pre hasicov ohnostroj pre uzivatelov MV biela obrazovka ...to mate zato ze sedite za pc a nieste v los angeles
vzdelanyi pred 10 rokmi
od 0:03 po 0:05 mi nejde video .. ?
nezbedny pred 10 rokmi
a takto sa rodia hviezdy
skratchy pred 10 rokmi
to utrpenie pre moje uši
miniksk pred 10 rokmi
To tam snaď hasili draslík :D :D
mazzafazza pred 10 rokmi
to nebol môj flash
speedo88cz pred 10 rokmi
cisty fake
patriot313 pred 10 rokmi
To je nič, kedysi dávno u nás vyhorela - požiarna zbrojnica.
patriot313 pred 10 rokmi
U nás prší.