18.jún 2016 14:00 Považská Bystrica, cesta I.triedy 61: iba taký obyčajný tank T-72 / T-100A 1000HP cez hlavný ťah, rýchlosť 50km/hod., ak ste nevideli ;-)

Banská BystricaAutor: jeremy225 461 videní

Malé krásne mestečko Banská BystricaAutor: internetomsvetom4 320 videní

OTOY engineAutor: zeon363 582 videní

Unreal engine 3 a DX 11Autor: hyperbolios3 327 videní

Cesta 66 Brezno - B. BystricaAutor: makkyboy2 620 videní

Pochod fanúšíkov baranov na HKM 2.častAutor: willy6 257 videní

Jackass 3D Jet EngineAutor: noxvil4 656 videní

Dvaojica T-72 spoločne rozhadzuje vežamiAutor: angerfistt1 083 videní

Najväčší idiot v motorkárskom ganguAutor: conan49 395 videní

Next - Gen Games Sizzle Reel | December 2020 |Autor: akto4 450 videní

Unreal Engine 4 odteraz zdarmaAutor: rastik99825 372 videní

Dvaja géniovia na zaplavenej cesteAutor: shlukskywalker6 210 videní

Banská Bystrica: Ministry of streetAutor: runda2891 432 videní
tipek158 pred 10 rokmi
ten slota si nedá povedať
strelec pred 10 rokmi
to už utekáme na podporu do estónska. Isto bude to zlé rusko teraz dostatočne vystrašené
clifford pred 10 rokmi
A má to vôbec emisnú? :-)
pyrochemik pred 10 rokmi
nebol minuly rok na tankovych dnoch?
djvega pred 10 rokmi
bolo to na dni mesta pb...tank siel od strojarni až mestskemu uradu
offjune pred 10 rokmi
a to moza?