Vodič nákladného vozidla neprispôsobil svoju rýchlosť stavu vozovky a nehoda bola na svete.

Tancuj, tancuj, vykrúcaj! (Rusko)Autor: hosentroger44 079 videní

Tancuj tancuj vykrúcaj (Keňa)Autor: haizel22 840 videní

SPIEVA TANCUJ TANCUJ VYKRUCAJAutor: andrejka19876 369 videní

Našťastie tam bol stĺp! (Rusko)Autor: uschiglas23 230 videní

Tancuj tancuj vykrúcaj (ruská cestná edícia)Autor: rudy111136 247 videní

Len chuj sa môže otáčať a nehľadieť naAutor: farizey46 351 videní

Veľa nechýbalo a bol by z neho mastný fľakAutor: svetom18 258 videní

Nehoda na zastávkeAutor: svet4 968 videní

Aj nákladné auto vie robiť kotrmelce (Rusko)Autor: bazmegistan33 175 videní

Rusko: nákladné autoAutor: romales76 984 videní

Nákladné auto to vzdalo v prudkom kopciAutor: hosentroger4 601 videní

Nehoda - šmyk kamionuAutor: flexio23 512 videní

Keď sa z osobného auta stane nákladnéAutor: malosato18 459 videní
stanley165 pred 5 rokmi a 9 m
ako zablokovať oba pruhy :D
kingjuraj pred 9 rokmi a 1 m
ešte 10ti napíšte že zablokoval oba smery :D :D
rushyn pred 9 rokmi a 1 m
este kuscik mu ostalo nezablokovane, mohol este kus cuvnut
frezzi pred 9 rokmi a 1 m
ale prives sa držal statočne..jak židovská viera :D
mikimous pred 10 rokmi
Už to dávno rozchodil keď že to bolo 2014.r
durys pred 10 rokmi
tak snáď mu nebude platiť porekadlo : ako na nový rok, tak po celý rok :D
dadoooo97 pred 10 rokmi
And this was the moment he knew... He Fu*ked up... :D
clovek113 pred 10 rokmi
ani na povel by to takto nedal
zedols33 pred 10 rokmi
zrazu bolo zo 4 jazdných pruhov len jeden :D aj to len v jednom smere :D
ebe pred 10 rokmi
Cestársky trtkovia, pozerajte od 0:46 ako vyzerá núdzovka pre odstavené auto, nie trápne žlté pruhy a dočasné značky.
rageopbestwarreu pred 10 rokmi
ten debil mohol zničiť iba príves ...nie on zničí aj ťahač! :D
kajman31 pred 10 rokmi
to je to auto co sa v piatok vydrbalo v senci _? zapcha bola od auparku po trnavu :(
sokolis pred 10 rokmi
prvotriedne zablokovane oba smery
mattoussi pred 10 rokmi
ten pocit ked už vieš že to nedopadne dobre.
ezop13 pred 10 rokmi
0:51 si stihol aj hasičov zavolať :D
filip2777 pred 10 rokmi
A kolóni až do BA
budticho pred 10 rokmi
nechcel obmedzit len jeden smer tak to rovno sekol cez dva
marob22 pred 10 rokmi
to sa ani nedáááá,zablokovať naraz 4 pruhy :)
300i pred 10 rokmi
pripomenulo to mna v ETS2
br23 pred 10 rokmi
tak som mu držal palce aby sa neprevrátil jááj .... a jak si ten zadok ešte na konci ukážkovo poskočil. heh jak zápasníci v ringu ked sa hádžu na tých dalších zápasníkov. :D inak to vyzerá jak ,,tudy neprojdeš,, :D