Slečna nechtiac upravila pomocou svojho chrbta stenu v obývačke. Otecko ju určite pochválil.

Ďalší kvalitný hoverboardAutor: mymo28 240 videní

Lexus hoverboard je tu!Autor: zabozako28 948 videní

Nový rekord na hoverboard-eAutor: ichbinhelmut3 044 videní

Doma vyrobený "hoverboard"Autor: ichbinhelmut54 046 videní

Hoverboard pre staršie generácie!Autor: conan21 652 videní

Syn dostal pod stromček hoverboardAutor: cocacola28 349 videní

How to make a HoverboardAutor: grillez6 560 videní

HoverBoard - zábava na vode môže začať!Autor: margot28 135 videní

Požičal som sestre hoverboard!Autor: godzilla44 898 videní

Dildo Hoverboard - potešenie na kolieskachAutor: v4v61 008 videní

Virtual Tuning 2Autor: drumnbass1912 994 videní

Nocadeň - StenyAutor: tigrica3 227 videní

Tak mi teraz ukáž, ako si si nakrémoval chrbátAutor: wilonator8 610 videní
mato8989 pred 10 rokmi
Neviem preco mate vsetci pocit ze ich domy su zle kvoli tornadam a pod ano nevydrzia tolko ako tehlove ale ludia ich tam maju hlavne kvoli financnym dovodom su velmi lacne a samotna stavba trva par dni a je nenarocna a nemyslite si ze tehlovy dom tornado nerozfuka pracoval som tri roky v USA (Louisiana) no prajem vam jedno take zazit a pozerat sa potom na tie skody a kolko tehal to ustoji :-) :-/
deednb pred 10 rokmi
pomocou k*kotiny...
legionar12 pred 10 rokmi
To nie je stena ale lepenkový kartón. Nazývajme veci pravými menami
tommy01 pred 10 rokmi
Na tomto webe sa asi nikdy nenaučia, že to nie je hoverboard, ale swagway. Hoverboard funguje trochu inak
many pred 10 rokmi
Krajina tornád a oni tam také domy stávajú...
polepetko69 pred 10 rokmi
to nie je v tom istom byte s tym sadrokartonovym stropom? :D
evrie pred 10 rokmi
a hneď mám krajší deň :D
libor666 pred 10 rokmi
ten prvotný smiech jak keď nevieš naštartovať starú rachotinu :D
larkin pred 10 rokmi
americké papierove domy....odfrkne pri kosení kameň a prestrelí dva baráky...normálka....
chujales pred 10 rokmi
Pustite si to v 0,5x
devils pred 10 rokmi
Keby stavali také domy ako mi tak by nemali problém :) či už pri tomto videu alebo pri hurikánoch áno strechu uchytí všade ale dom bude stáť.
sacok pred 10 rokmi
to sú tie ich rýchle domy
hanz102 pred 10 rokmi
Kdyby to nenatočila, ani bych tomu neuvěřil :D
nezbedny pred 10 rokmi
zlodeji sa asi netrenuju na dverach ale stenach
pipos pred 10 rokmi
to su tie ich posrate domy...Tornado s takou lepenkou sa ani nezahreje,
0liver pred 10 rokmi
papierove steny. LOL.
russiaisawesome pred 10 rokmi
Sa čudujú keď sú zemetrasenia a domy im popadajú ... môj domček z kariet dlhšie vydržal :)
radko272 pred 10 rokmi
airbag ma dobry
nex0 pred 10 rokmi
ak by bola v slovenskom dome, bolo by počuť ako jej pukol každý jeden stavec :D
eighty pred 10 rokmi
Domy z papundekla....:(