Čašníčka spektakulárnym spôsobom zabránila rozbitiu šálky. Zákazníci sa iba nechápavo prizerali.

Krásny gól pätičkouAutor: ciganskedeti12 513 videní

Pätička do hubyAutor: dukeles26 236 videní

Marek Sapara a krásny gól pätičkouAutor: cvok1234516 821 videní

Tá to teda vie roztočiť!Autor: extras13 008 videní

Najlepší gól "pätičkou"Autor: iculenko34 675 videní

Zahanbil útočníkov vo veľkom štýleAutor: dynamitero44 147 videní

Pozri čo som našiel v zásuvke!Autor: hladacik5 299 videní

Daj si fľašu na hlavu a ja ju odkopnem!Autor: kalatrava19 741 videní

Airsoftový hráč s reflexami superhrdinu!Autor: zork19 321 videní

Starší pán má možno lepšie reflexy, ako ty!Autor: rudy1117 112 videní

Simonkyne spomalene reflexiAutor: soso133 669 videní

Zaujímavé zakončenieAutor: maros94857 076 videní

Zábavný moment na ženskom futbale - kopačkaAutor: loktibrada8 811 videní
martakken pred 9 rokmi a 1 m
kto pohonil?
akal pred 9 rokmi a 1 m
Milá náhoda :) a riťku ma fajnú tiež
danonimo pred 10 rokmi
úžasné! supergirls sa prezradila :D
divas pred 10 rokmi
To bol zámer alebo náhoda? :D
travex1986 pred 10 rokmi
...celkom fajnu ritku ma :D
lowec pred 10 rokmi
všimli si to určite :D ked jej všetci na zadok hladeli
mikimous pred 10 rokmi
Nevedela ako dala kôš ale ocividne sa zaradovala :-)
cobra99 pred 10 rokmi
a potlesk nič? to sú suchári
filip2777 pred 10 rokmi
Hneď aj umité v jarovóm roztoku
vzdelanyi pred 10 rokmi
Love it !!! Pecka
zasemeno pred 10 rokmi
Ten chlápek v levo to videl nejlíp :-)
tomko84 pred 10 rokmi
Bodaj by aj nie... však je v kuchyni :D
abdelko pred 10 rokmi
no scope :D
trapas pred 10 rokmi
Okamzite do reprezentacie :-)
kosmen pred 10 rokmi
thug life :-)
eazy91 pred 10 rokmi
pretty ASS :-*
br23 pred 10 rokmi
ja myslím že to je automatický reflex každého (teda pokiaľ nieje nejako pribrzdený), len jej to zrovna dobre vyšlo ani nevedela ako.
vz58 pred 10 rokmi
ľavou zadnou
sodov pred 10 rokmi
prosim pekne DOKAZ!!!!!! že ženy patria do kuchyne :D :D :D
adrian96 pred 10 rokmi
a ja som tak čakal že doletí až medzi oči jednému z tých chlapov :D ach ta moja škodoradosť