Poľskí lovci gitu si tentokrát preklepli Fiestu z roku 2005.

Panie, Niemiec płakał jak sprzedawał.Autor: blabugmenot36 121 videní

Poľskí lovci gituAutor: muerte129 611 videní

Lovci gitu opäť v akciiAutor: blabugmenot32 882 videní

Poľský majstri karosérie (WirtuoziAutor: okstefanik5 997 videní

Poľskí lovci gitu - RenaultAutor: tedy8521 144 videní

Poľskí lovci gitu - Mercedes SprinterAutor: muerte60 664 videní

2011 Ford Fiesta RS WRCAutor: rrtunning10 179 videní

Projekt ford fiesta MK1 (1976 - 1983)Autor: martin7075 848 videní

Ford Fiesta ČmelakAutor: 1martinko4 017 videní

Neboj sa kamarát, ja ti to auto dám do poriadku!Autor: romales25 125 videní

Ford Fiesta 2008Autor: katka8 452 videní

Voľné jazdy - Škoda120 & Ford FiestaAutor: vprazo5 220 videní

Ken Block - Ford FiestaAutor: p1ko6 814 videní
mirex61 pred 5 rokmi a 9 m
majteľ sa čudoval, čo mu to tak hádže zo zadkom :D
kain1 pred 8 rokmi a 11 m
aspon nehrdzaveje :D
ujovecernicek pred 10 rokmi
pôvodne to bolo Daewo Tico, po pregitovaní im vydalo na Fiestu. Bolo treba menej brúsiť.
bu pred 10 rokmi
ja pierdole
mikimous pred 10 rokmi
Na 2 milimetre hrdze sa naháďze 2 cm Tmelu a je PAt a MAt :D Ale to si oni robia sami tieto podfuky. Špekulanti. Jeden na druheho dopláca.
larkin pred 10 rokmi
...rovnakú vrstvu maju aj niektoré ženské na xichte....
viloond pred 10 rokmi
dobru robotu kazit! Niekto sa na tom poriadne natrapil :D
zasemeno pred 10 rokmi
0:05 :-)
rolandjx8p pred 10 rokmi
Tam keď ide za automechanika, tak popri tom ako ďalší odbor študuje umeleckú sochárčinu :D
hgfg pred 10 rokmi
vyučený murár-klampiar :D
nestastnikos pred 10 rokmi
Majitel bol sochar
ado095 pred 10 rokmi
poliaci to s gitom vedia :D
patkoduda pred 10 rokmi
Ale musíte uznať že to aspoň dobre drží :D
murki pred 10 rokmi
Prečo to vlastne zhanaju? Co je to git?
walenda pred 10 rokmi
som cakal ze na tych najhrubsich miestach aj dake intongy najdu to uz je cista murarcina :D
papajko pred 10 rokmi
este vzdy lepsie pouzit git ako purpienku...:D
dr1ft3r pred 10 rokmi
no s tím keby si narazil prisam pi*u sa v prach obrátiš
cartmanncartmann pred 10 rokmi
ze prave psonku to prekvapuje....
zuho pred 10 rokmi
o ja pierdole,ty pacz tu,cekaj,cekaj,ta to jest chuj
bacardi pred 10 rokmi
to auto nerobil klampiar ! to musel byt murar :D