Detičky už mysleli, že sa nedožijú rána. Išlo iba o takú silnejšiu smršť.

Veterná elektráreň na túry, ktorú dáte doAutor: corcor35 522 videní

Letí letí, strieška letí! (Moskva)Autor: adampl3 941 videní

Keď vetrík zafúkaAutor: neo86 550 videní

Veterná smršť - Rock for People 2012Autor: lenkalienka22 450 videní

Odfúknuté lešenieAutor: kedzbe31 902 videní

Veterná a dažďová smršťAutor: riand13 184 videní

Keď zafúka silnejšie ako obvykleAutor: bond38 216 videní

"Vetrík" na ruskom sídliskuAutor: medialko36 259 videní

Keď v Amsterdame zafúka vetríkAutor: kaligula27 873 videní

Mal som na záhrade malý domčekAutor: bond18 474 videní

Ked zafuka vietorAutor: juro33004 164 videní

Perfektná vlna na surfovanieAutor: katka14 000 videní

Extrémne silný vietor niekde na juhu IndieAutor: godzilla10 175 videní
paeturis pred 10 rokmi
U mě na vesnici jednou byla taková vichřice (trvala asi minutu), že jsem se musel připlácnout tělem na chodník, aby mě to neodneslo :D
kajman31 pred 10 rokmi
rusko je extrem na vsetky sposoby :D
filip2777 pred 10 rokmi
A bicykel si čorkla volaká baba
ezop13 pred 10 rokmi
Hiroshima bombing in colour
face2face pred 10 rokmi
Prisla emisia a chlapec nevyhladal ukryt :D
zasemeno pred 10 rokmi
A kde je smích?
trip pred 10 rokmi
aka smrst? sak maly si len zatancoval :D
mcmigy88 pred 10 rokmi
putin si prdol
pedro71 pred 10 rokmi
0:40 macka leti :)
papajko pred 10 rokmi
ked som bol dieta tiez som sa chcel vonku hrat za kazdu cenu..:D
joschi pred 10 rokmi
Malý tam lítal jak papier sranda
marek17 pred 10 rokmi
Downburst?
ribbes pred 10 rokmi
ten mlady tam plachtil jak motylik :D
daines pred 10 rokmi
Este aj cinzak nahlo :D
quixik1 pred 10 rokmi
dobra narazovka
darkdragon pred 10 rokmi
Fuká vetrík fuká... z čoho, že mám mokrý svetrík? Žeby rana rosa? Ale bačov pimplík, poštal som sa!
makakstromovy pred 10 rokmi
Uživali si to naplno :D
senchin2 pred 10 rokmi
a čajka došla na konci ukradnúť bicykel :D
ercek pred 10 rokmi
keby vyskočil, doletel by aj na ukrajinu :D
enriqe37 pred 10 rokmi
od 0:37 gangnam style :D