Čo sa stane ak si človek trošku zdriemne spolusediacemu v metre na pleci?

Premohol ho spánokAutor: google4 888 videní

Pomalá cesta v zápche autom Tesla Model S Autor: kedzbe16 722 videní

Ukrajinský veterán si trošku zdriemol naAutor: bananqtz512 videní

Spánok v metreAutor: seko04088 618 videní

Spánok v metreAutor: trejo3124 834 videní

Medzičasom niekde v ruskom metreAutor: uhorkac26 214 videní

Spánok s krokodílom (Rusko)Autor: conan34 830 videní

Zaspal nad poháromAutor: ichbinhelmut3 838 videní

Teddy zaspalAutor: chalanba5 367 videní

To nebol mikrospánok, on normálne zaspal (Rusko)Autor: batuchan7230 620 videní

Zalomil na palubovkeAutor: dynamitero26 999 videní

Pohodlný spánokAutor: assadd22 578 videní

Toho už neprebudí ani kapela!Autor: esterina15 042 videní
17kesler17 pred 10 rokmi
tá holka na začiatku celom dobrá :D
papajko pred 10 rokmi
ta co si vlasky zapletaaaa o nu by som hlavku sklonil..:D
wtfblesk pred 10 rokmi
poslední byla top :D a ti s pivem :D
slovanslovensky pred 10 rokmi
Už viem, čo treba v Amerike urobiť, aby som dostal pivo zadara! :D
rajzen pred 10 rokmi
na slovensku by sa o vas oprel fico a nic by sa nestalo....
hgfg pred 10 rokmi
plíz dont gay :D
bllander pred 10 rokmi
londýnske metro??
ewent333 pred 10 rokmi
Tá posledná pani naozaj milá :) ...
djvega pred 10 rokmi
:D tiez sa mi to stalo...chalanisko zadriemal a oprel sa o moje rameno, tak som ho nechal spat, ale ked zacal otazievat a tlacil sa celou vahou, tak som to zobudil :)
hviedzickarrrr pred 10 rokmi
Konečne video pri ktorom som sa zasmial a nebol to jeden z tých trápnych prankov aka zlatokopky alebo klauni s motorovkami :D
dawe1991sk pred 10 rokmi
podla mna uz su tak zvyknuty ludia na tie nachytavky ze im to je uz jedno :D
jazachranimsvet2 pred 10 rokmi
ja som tak zaspal v buse jednej škotke v Edinburghu jak som siel z disco nad ranom ..cesta trvala asi 20 min .....boha ale muselo zo mna razit :D :D
sp33dy pred 10 rokmi
na slovensku urcite nic...:d
copper pred 10 rokmi
pobavilo, sa smejem niektorym to bolo celkom fuk :D
ercek pred 10 rokmi
0:29 :D :D :D to je borec :D
fajnchalanisko pred 10 rokmi
0:36 Sandokan žije...!
zlesa pred 10 rokmi
Mark Zuckerberg :D
herpan pred 10 rokmi
vsetci to brali uplne v pohode az na toho skurveneho cierneho indickeho opiciaka jaaaj boze jak ja ich nenavidim
crazygirl125 pred 10 rokmi
Pani na konci strašne zlatá :D
dzimy666 pred 10 rokmi
Celkom vtipné :) Aj keď nerád súdim ľudí podľa výzoru, z tohto videa je vidieť, že každý sa nad tým zasmial, zatiaľ čo arab v obleku a potom aj ten swager si zlatými hodinkami na ruke sa tvárili ako keby oni nikdy nezaspali :)