Zach Gowen sa aj napriek svojmu hendikepu prihlásil do americkej šou American Ninja Warrior a úspešne zdolal prvú úroveň, cez ktorú sa nedostane mnoho dvojnohých uchádzačov.

Súťažiaceho potrápili valce nad vodou (NinjaAutor: marauder17 039 videní

Finále American Ninja Warrior - Kacy Catanzaro!Autor: tadyjebobr457 485 videní

Finále American Ninja Warrior - Jessie GraffAutor: tadyjebobr61 218 videní

Freddie šiel v šou Ninja Warrior doslova akoAutor: tchoroid15 402 videní

Naháč v American Ninja WarriorAutor: easyqwertz11 078 videní

Spiderwomen došli sily! (American Ninja Warrior)Autor: bojovnik35 906 videní

Finále American Ninja Warrior - Isaac CaldieroAutor: tadyjebobr65 077 videní

Chlapček trénuje na American Ninja WarriorAutor: lajkit9 800 videní

Z tréningu bojovníka Ninja WarriorAutor: l3bron22 578 videní

Spartan race pre najmenšíchAutor: grillez38 265 videní

Je to skutočná NINJA! (dobre sa to pozerá)Autor: shitmaster75 137 videní

Súťažiaci s protetickou nohou (American Ninja)Autor: l3bron34 629 videní

Tak čo tatino, bude zo mňa nejaký americkýAutor: lajkit13 352 videní
legionar12 pred 10 rokmi
Ten musí mať riadnu silu v tej nohe. Je fakt dobrý rešpekt pred ním
drozd95 pred 10 rokmi
preco su ti ludia taki afektovani ?
artsvk92 pred 10 rokmi
mal poloretardov fanusikov to sa nerata
vlidimir pred 10 rokmi
Nindžaaaaa...ňak...
matanas pred 10 rokmi
ten sa k tomu teda postavil :D
detapo pred 10 rokmi
Disrespekt, je o +- 1/5 lehčí, takže je pro něj lehčí se udržet, měli mu dát na záda váhu rovné jeho noze pak by se měl ukázat jaký je frajer, takhle to dá každy
cupo124 pred 10 rokmi
držal som mu palce...
qx pred 10 rokmi
Práve teraz sa jazdí 24h Le Mans a 1 z pretekárov nemá ani ruky a ani nohy. Kvôli infekcii , ktorú dostal , keď si porezal prst. Volá sa Fréderic Sausset.
ewent333 pred 10 rokmi
Chalanisko rešpekt!...
drogoth pred 10 rokmi
Aj ja by som bol frajer bez jednej nohy, -15 kg vahy ...
ercek pred 10 rokmi
neznášam takéto pridrbané rádoby súťaže ale borec si zaslúži rešpekt..
jacmen pred 10 rokmi
fakt frajer... ale ten preafektovaný výkon moderátorov a davu ma štval
miniksk pred 10 rokmi
sranda musí byť :D
speedy123 pred 10 rokmi
prečo je v popise že zdolal prvú uroven ked skončil vo vode ???
mb36 pred 10 rokmi
u nas nedavno jeden typek bez nohy presiel spartan race a myslim ze okolo 20 ludi nechal za sebou, vola sa Maros Kudlik
martino1994 pred 10 rokmi
Aj tak to je frajer (y)
milkomaxx pred 10 rokmi
V pohode nájde sa iní kripel ktorí to dá :D
luki19941 pred 10 rokmi
zdolal? veď ju neprešiel, ale aj tak frajer
tightfish3 pred 10 rokmi
Boze, amici su strasne preafektovani.
354687 pred 10 rokmi
pogo dzou