Novým letným hitom v Rusku je skladba Патимейкер od skupiny Пика. Chalani sa pravdepodobne inšpirovali ich holandskými kolegami: http://moje.video/CIv

E.via - Pick Up! U!Autor: tom466 586 videní

Pika chu? pika pi... Pika chu? pika pi... :DAutor: boomer6 611 videní

Ukrajinský hit: Dzidzo - JaltaAutor: h3ctic53 337 videní

Klingande - Jubel (letný hit)Autor: funblood8 451 videní

Najhorší letný hitAutor: emilek18 554 videní

Oleg je Pussyking Superstar (poľský letný hit)Autor: conan38 269 videní

Letný hit - ALEGRO: Dievčatko ľúbim ťa/MalAutor: martinmas5 935 videní

Srbský letný hit Nemoj u mene (vidlák-pop)Autor: dynamitero120 354 videní

El Marón - Letný hitAutor: coto9 184 videní

Letné hity od roku 1958Autor: vincentvega25 826 videní

Kortina: Bzum-bzum breke-keke (slovenský hit)Autor: haizel65 934 videní

Nechala sa uniesť, chlapom nechtiac ukázalaAutor: buntajtatar35 963 videní

Dávid - Letný hit RemixAutor: nidecker9322 576 videní
tompi pred 5 rokmi a 5 m
jedna pěkná slečna, mizerná hudba a škaredí chlapi
efko58 pred 9 rokmi a 1 m
fake Gopnik
pilius73 pred 9 rokmi a 1 m
Deťúrence neberte drogy, zoberú vám ich policajti
svorko pred 9 rokmi a 12 m
Myslím si že keď si niekto z cudziny pustí niečo od ZAYA tak musí mať z toho taký pocit ako máme my z tohto diela.
tarpan321 pred 9 rokmi a 12 m
Bral som to ako zlý vtip,kým som nepochopil,že sa to má počúvať zrýchlene,škoda že to nejde viac,ako len 1,5x rýchlejšie
mikimous pred 10 rokmi
No je to zo slovenskou scenou normalne porovnateľné si myslím.
chujales pred 10 rokmi
Dá sa to stiahnuť niekde aj tá 1,5x verzia ? :D
shocky pred 10 rokmi
Na Drunk en drugs to nemá ! :D
anderbanderas pred 10 rokmi
trend úspechu založený na priamej úmere: čím väčšia 3,14-čovina tým väčší hit pozorujem najmä od doby keď sa stala hitom pesnička od PSY gangnam style a už ma to prestáva baviť
tazkopovedat pred 10 rokmi
znie mi to ako Rytmus,Separ,Kali a iné,rozdiel je snád len v jazyku :D
tominor pred 10 rokmi
1,5 x rychlejsie - HEJ PAŤO MEJKER HEJ PAŤO MEJKER HEJ PAŤO MEJKER
mnom pred 10 rokmi
dajte im niekto najest vsak su hladny to nepocujete jak placu ?
loller pred 10 rokmi
táto pesnička bude znieť dobre akurát tak po pichnutí 20kg marihuany...
pitbull43 pred 10 rokmi
pika pikačúúúúúúúúú
ujovecernicek pred 10 rokmi
pesnička sa mi celkom pozdáva, čo ma ale extra teší je text. Sovieti, naši slovanský bratia používajú v texte anglické slová. Čo si teraz počne chudák slovenský riťolez, koho haniť? Hádam len nie našich bratov, tý sú nedotknuteľný. Správne chlapci - hudba nie je o politike a o nevraživosti medzi ľuďmi.
anorexianervosa pred 10 rokmi
Ty voleeeee to si musim stiahnuť, peckáááá, normalne som prestal zvracať.
toftik pred 10 rokmi
ale ten tipek v pozadí 0:18 je top :D
toftik pred 10 rokmi
toto video je dostatočone cheeki breeki 9/11
danyy pred 10 rokmi
Chytlavé jak sekundove lepidlo
fajnchalanisko pred 10 rokmi
Záujemcovi nahrám na kazetu...