Cyklista nemal najmenšiu šancu dobrzdiť pred autom, ktoré náhle odbočilo.

Cyklista si myslel, že je na ceste sám,Autor: hahaha1816 228 videní

V Indii sa neoplatí jazdiť na motorke veľmiAutor: elonprask15 888 videní

Kto bol na vine?Autor: naceste4 717 videní

Intenzívna cestná pomsta z ČileAutor: mg20 062 videní

Cyklista vs. kamión (Rusko)Autor: dynamitero39 408 videní

Kde sa vzal, tu sa vzal.. (Rusko)Autor: naceste30 251 videní

Bral všetko, čo mu stálo v ceste (Rusko)Autor: glezgot32 938 videní

Aj cyklista musí dodržiavať dopravné predpisyAutor: dynamitero39 461 videní

Cyklista - Čierny pasažierAutor: naceste2 205 videní

Cyklista v ohrození (Francúzsko)Autor: naceste28 441 videní

Letel na svojom turbovrtuľovom lietadle, keď muAutor: deflo16 489 videní

Nepríjemný sendvič na cesteAutor: vincentvega30 108 videní

Cyklista náhle zmenil smer, zrámovalo ho autoAutor: kalatrava30 229 videní
bastardxxx pred 10 rokmi
♪ Ramones - Howling at the moon ♫
rizlon pred 10 rokmi
ozrata cyklobuzna... dobre ze sa nedrbe stredom cesty...
jozo98765 pred 10 rokmi
šalalaaaaala šalalaaaala
dzouzef pred 10 rokmi
ešpézetku má...
papajko pred 10 rokmi
ja ako cyklista musim byt dvakrat opatrnejsi nez ten co soferuje auto vsak to dava logiku...:D
psychiatrix pred 10 rokmi
celú dobu si som očakával kedy príde ten cyklista :D potom si vravím tá kamera sa nejako divne hýbe ::D na konci som pochopil aký hlupák som :D
jarabak pred 10 rokmi
vyhodil smerovku, mne sa to stalo tiež, ale pani nedala smerovku, len to cezomňa zapichla na parkovacie miesto
morpheus pred 10 rokmi
mal kopu casu reagovat...
yazpo pred 10 rokmi
Cylisti nemajú čo robiť na cestách... ,,keď sa chceš bicyklovať, tak choď do parku a nelez na cestu,, len zdržujú premávku a robia ju ešte nebezpečnejšiu ako je....
lukasr75 pred 10 rokmi
Už keď toho cyklistu to auto obiehalo, tak blikal, že pôjde v pravo. V tomto prípade by mal byť jednoznačne na vine cyklista!
asdfh pred 10 rokmi
to je tak čím väčšie auto tým väčší magor v ňom
sp33dy pred 10 rokmi
ak ciklista ma respektovat predpisy o cestnej premavke, tak nech aj vodici aut respektuju ze ciklista je vodic..
7fero7 pred 10 rokmi
Náhle? Šak ten cyklista je slepý totálne, keď nevidel smerovku
samsebepan pred 10 rokmi
ale ved cyklista je chyba.alebo nepozna brzdove svetla. smerovku neviem ci mal,ale tak musi predvidat...
roberto1111 pred 10 rokmi
a za volantom stopro tučne prasa,len nakopať do tej tučnej riti...ani nezastal že sorry stalo sa ti niečo, si v pohode ,nič
pedro727 pred 10 rokmi
No takto,ako su povinnosti vodica su aj povinnosti cyklistu! Cyklista nesmie predbiehat auto z pravej strany pokial auto dava znamenie o zmene smeru jazdy! Takze v tomto pripade je vinny cyklista. Zaroven vsak na jeho obhajobu musim povedat ze ten vodic to urobil takpovediac nadrzaka!
slovenskahrdost pred 10 rokmi
toto neni možné akí sprostí primitívni jedinci sa nachádzajú na tomto video portáli....dokážu zo svojej papule také sračky vypustitť a ešte sú o svojej pravde presvedčení a budú sa za ňu biť až do krvi...všetci, čo sú presvedčení, že na vine bol cyklista, vrátiť vodičák a začnite jazdiť električkou!!!! doštudujte si vyhlášku, presné znenie je v paragrafe 19 o odbočovaní v poslednom odseku....
myscho123 pred 10 rokmi
cyklista mal prednosť, ale šancu mal.. a nie najmenšiu
picco pred 10 rokmi
cyklista je na vine... smerovku určite videl, ak sa nepozeral niekde inde, určite by stačil pribrzdiť. ***(VODIČ JE NA VINE OPRAVUJEM SA) dole som to napísal...
cactus333 pred 10 rokmi
ako vodič je blbeček, ale tak dal smerovku 4 sekundy, že cyklista by aj stihol dobrzdiť, no len zas je otázne či si to všimol