Takto vyzerala atmosféra v nejednom anglickom pube po góle Sturridge-ho, ktorým sa Angličania dostali do vedenia 2:1 a zápas proti Wales-u vyhrali.

Víťazný gól v predĺženíAutor: jakobsson4 343 videní

Víťazný gól Samuela Bučeka (Slovensko - USA)Autor: monomachos24 341 videní

Reakcia komentátora po výhernom góle (inýAutor: l3bron31 201 videní

Anglický Fanúšikovia "Vardy is on Fire"Autor: sturdo282 985 videní

Kto je sexi policajtka?Autor: l3bron63 613 videní

Tatarov gól venovaný otcoviAutor: darkcorsair48 037 videní

Gól z 50 metrovAutor: quaresma754 378 videní

20 000 futbalových fanúšikov IslanduAutor: l3bron28 978 videní

Najvernejší fanúšik anglickej reprezentácieAutor: buntajtatar16 798 videní

Golova momentkaAutor: zevrajtobolotak3 187 videní

Brutálni anglickí fanúšikovia futbaluAutor: noone22 838 videní

Gól zo 70 metrovAutor: brekeke73 232 videní

Anglickí fanúšikovia boli oblečení akoAutor: miloslav81 174 videní
legionar12 pred 10 rokmi
To natáčali v pavilóne opíc?
samuel330 pred 10 rokmi
bože... kvôli nejakému futbalu
armani pred 10 rokmi
vdaka tomuto golu mi uslo 60 000€ z tiketu na gulu do hlavy normalne
nemrtvy pred 10 rokmi
kameraman mal asi podanú remízu :D
burisk pred 10 rokmi
To je teda úroveň. Nechápem čo z toho ľudia tak majú že sa tak tešia. Ako keby aj miestny futbal v Hornej Dolnej nebol o tom istom. Ale čo sa čudujem, ja sa do toho moc nerozumiem, mňa futbal a hokej aj tak vôbec nezaujíma. :D Len mi príde ľúto tých prevádzkárov takýchto barov a podobných miest pretože oni si to akurát tak všetko odserú od ľudí ktorí často nevedia kde je hranica...
m5rk pred 10 rokmi
Sa tesim na ten vitazny slovensky gol proti nim
odleteldekel pred 10 rokmi
Rusou by som na nich poslal...
dnestopride pred 10 rokmi
tešia sa akokeby ktovie čo sa stalo, veď oni z toho vyššie platy mať nebudú :D
zavislacka pred 10 rokmi
jooj neni nad ten pocit ked si môžeš poriadne zarevať GOOOOOOL :D
rptr pred 10 rokmi
Chlieb a hry...
ranniluc pred 10 rokmi
pondelok budu plakať ,tak nechajte ich nech sa ešte tešia trochu:D
ebe pred 10 rokmi
Namiesto kreténa s tričkom tam na pulte mala vystúpiť striptérka :D
juraj09 pred 10 rokmi
Podme robit bordel na na na :D :D podme robit bordel :D
ercek pred 10 rokmi
Sturridge-ho...preboha to je skloňovanie -_-
dontgetmewrong pred 10 rokmi
V pondelok tam bude ticho jak v kostole :)
simpanz pred 10 rokmi
kameraman je pravdepodobne veštec, keď vopred vedel, že padne gól
portotrop pred 10 rokmi
riešite somariny ... mňa skôr zaujíma ta veľká telka :D
158vladimir158 pred 10 rokmi
pekna atmosfera :D
zasemeno pred 10 rokmi
Ten kdo zahodil bundu,pivo atd musel mit asi hodne vsazeno :-)
matoo0 pred 10 rokmi
teraz bude lacnejsi chleba ?