Južná Kórea úspešne otestovala 8.6.2016 vo vesmírnom centre Naro v Goheung ich nový 75-tonový raketový pohon. V roku 2013 úspešne odštartovala raketa KSLV-I (Naro-I), ktorá vyniesla na obežnú dráhu satelit. Táto raketa však bola prevažne vybavená ruskou technológiou. Južná Kórea preto pracuje na domácej rakete, ktorou by neskôr chceli zaletieť aj na Mesiac.

Test plazmového raketového motora VASIMRAutor: brontos9 609 videní

Test ruského protilietadlového raketovéhoAutor: hosentroger32 833 videní

NASA raketový testAutor: duri089 087 videní

Iskander-M - ruský mobilný raketový systémAutor: tomino150 733 videní

Modelár chcel bezpečne odpáliť chybnýAutor: tommygun20 790 videní

Niečo pre boričov mýtov alebo mythbusters.Autor: sagamartin2 351 videní

NASA otestovala prvý rotačno-detonačnýAutor: kalimero17 142 videní

Koč na raketový pohonAutor: internetomsvetom14 993 videní

Bláznivý "raketový muž" Robert Maddox.Autor: miloslav82 723 videní

R - Candy test na SvrčakuAutor: tusakxxl4 145 videní

Raketový pluh - pokus o rozpolenie autaAutor: deflo23 266 videní

5, 4, 3, 2, 1!Autor: deflo20 079 videní

NASA testuje motorAutor: henrich1863 593 videní
1cipo pred 9 rokmi a 12 m
Sankcie uvaliť na nich!
rakim49 pred 10 rokmi
1.2 TSI 5-6 litrov v meste
legionar12 pred 10 rokmi
Na tom plameni by sa dobre opekali špekáčky
fiko515 pred 10 rokmi
media reaguju : juhokórejský test 75-tonového raketového pohonu: Juchuuuu budu satelity pojdu na mesiac.
severokorejske deti z 1.B v Pyongyangu vyfasuju bicykel s kosikom: kruty vodca kim-jong-un sa chysta vyuzit svojich detskych otrokov k preprave nuklearnych zbrani.
timoteon pred 10 rokmi
smiem si priložiť špekačku ? :D len tak trošku, chcem ju chrumkavú.
nemrtvy pred 10 rokmi
keď zožeriem niečo fest štiplavé tak na druhý deň sa na záchode cítim ako tá raketa :D
stormcaller pred 10 rokmi
zsletieť na mesiac? :D ten kim džon chuj mi už pripadá jak ten holohlavý z ja lotr :D ale inak dobre ze pinda na ameriku... :D jak nejaky zloduch :D má svoju armádu miňmarov žltých, bez pohlavia, mierne od seba odlišných :D sláva mu :D
darkknight pred 10 rokmi
je to hybrid s dízlom :D
olleaffar pred 10 rokmi
Vie niekto na co je ten cerny dym vedla spalovacej komory ? A dalsie. 75 tonoveho pohonu. To je vaha motora alebo tah ? Ak tah tak po spravnosti sa ma uvadzat v kN (kilo Newton) .
hopjazz pred 10 rokmi
za jednu minutu emisii jak elektraren za 5 rokov :D
clavata pred 10 rokmi
jaku to ma spotrebu ? :D
horar pred 10 rokmi
máš zapalovač ?
myscho123 pred 10 rokmi
len testujú či strop už zaschol a drží.. a popritom sušia umytú podlahu..
peto321 pred 10 rokmi
dobre že neodletel aj s celím barakom :D
laci1983 pred 10 rokmi
Nazorna ukazka fosilných paliv a extremneho znecistovania ovzdusia a morskej hladiny..toto asi netestuju raz za mesiac urcite a spali to viac paliva ako 150aut za mesiac aj im spoplatnia debilne emisie? hibaj jesus.
juhanesovic95 pred 10 rokmi
cakal som nejaky nepodarok
luxusino pred 10 rokmi
Ja: Tak na stredne prepečeno poprosím.
Kuchár: Nič viac nemusíte hovoriť :D
zeusino pred 10 rokmi
čakal som kedy sa budova odlepí od zeme :D
ebe pred 10 rokmi
Tak nech už konečne skontrolujú ten bordel po američanoch na mesiaci :D
kayko pred 10 rokmi
Parada, zajtra grilujeme