Rekordný let 7,5 kg ťažkého RC lietadla, ktoré dosiahlo rýchlosť 744 km/h. Turbínové lietadlo na kerozín pilotoval Niels Herbrich.

Najväčší model lietadla na sveteAutor: jolaus187 775 videní

Najväčšie "halové" RC lietadlo na sveteAutor: sagamartin32 472 videní

Prvý štart nového RC modeluAutor: th0r19 565 videní

Veľmi drahé pristátie RC modelu B-17Autor: chefenew35 606 videní

ModeláriAutor: marlborka2042 572 videní

Modelári a ich lietadláAutor: dany222bd42 020 videní

RC model s raketamiAutor: sifo4433 245 videní

Kontrola nad RC vrtuľníkomAutor: uhorkac40 890 videní

Najrýchlejšie RC autoAutor: lokes38 377 videní

RC lietadlo cessna 480Autor: chytac5 801 videní

Výbuch rc lietadlaAutor: milan23840 391 videní

Traxxas XO - 1. Najrýchlejšie RC autíčkoAutor: pictogram3 015 videní

Zrazil sám seba s RC autíčkomAutor: godzilla29 200 videní
miro68miro pred 7 rokmi a 2 m
to mi mucha na monitore straší 🐝🐝
firth pred 9 rokmi
po čase sú krčné stavce v prdeli aby ustrážil tohto diabla, radšej klasiku elekro vrtuľky
kajman31 pred 10 rokmi
chlapik toho dosiahol viac ako severna korea :D
aperitivo pred 10 rokmi
to jsou prdy :D
pipos pred 10 rokmi
Ja ..Naturlich-...
rolandjx8p pred 10 rokmi
No ty kokso :O
myscho123 pred 10 rokmi
1:02 začína let.. :) nz..
timoteon pred 10 rokmi
Čo by sa stalo keby stým je/bol do zeme v plnej rýchlosti ? :D riadne je/báááááá :D
usvk pred 10 rokmi
nechapem tomuto konicku..tolke prachy aby mohol ovladat nejaku bodku v dialke..kde je ten pozitok?
gsr750 pred 10 rokmi
Ked mam volny vikend to davam na motorke. Pre nechapajucich, myslim to ironicky.
stanleysaty pred 10 rokmi
som mal zasratu obrazovku od synovych chrumiek... kolko lietadiel tam bolo. bo som z toho ch.j a nechce sa mi to pustat este raz :D
marob22 pred 10 rokmi
niečo pre pašerákov
ychsimiridajdaj pred 10 rokmi
Podľa mňa tam doteraz lieta :D lebo nevie jak zastaviť :D
clavata pred 10 rokmi
je to legalne ? :D
jaccob pred 10 rokmi
celkom slušná zbraň
portotrop pred 10 rokmi
jak ho mohol pilotovať keď tam nesedí :D skôr ovládal či ? :D
paramania pred 10 rokmi
ten musi ine drogy brat aby toto stihal ovladat :D a kameraman tiez :D
ebe pred 10 rokmi
Konečne kameraman čo má postreh oko a stíha.. :D
quixik1 pred 10 rokmi
nechapem jak to dokaze ovladat.. zeby mal fps kameru v cocpite ze vidi jak ide?
lado2200 pred 10 rokmi
to aby mal namiesto očí ďalekohľady aby vôbec niečo videl nie len počul :D