Mladý Rus si postavil trojkolku na parný pohon!

zobraziť viac ↓
pepo9941 34 054 videní

Sergej Alexejev prednedávnom zatúžil po parostroji, na ktorom by sa mohol povoziť. Mladý ruský kutil použil ako základ pre pre svoju trojkolku starý bojler, ktorý prerobil na parný kotol. Zvary mu síce nejdú ale myšlienky má na svoj vek skvelé. Jeho parné vozidlo funguje na jednoduchom princípe. Ak chce jazdiť, najprv zakúri pod kotlom, v ktorom vznikne para a tá sa cez pákový ventil vedie rúrkami a hadicami do valca, ktorý pohybuje piestom.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 17.6.2016 12:35
  • Páči sa: 92% (64 hlasov)
  • Obľúbené: 15
  • Komentárov: 66
  • Dľžka: 4:34
  • Kategória: auto-moto
  • Tagy: parostroj, parný stroj, vozítko, trojkolka, rusko
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (66)
zobraziť viac ↓
  • stano601 pred 9 rokmi a 1 m
    samozrejme povinná výbava kladivo :))))

  • haneses pred 9 rokmi a 1 m
    Jak Restt , šefvodič

  • pilius73 pred 9 rokmi a 1 m
    By ma zaujímalo či tam má EGR ventil na recirkuláciu výfukových splodín :D

  • frenzy555 pred 9 rokmi a 9 m
    ale zvarat teda bohvieako nevie

  • hnoj1 pred 10 rokmi
    cigánčina robota :D

  • filip2777 pred 10 rokmi
    To má aj centrálne vykurovanie

  • medvedllcc pred 10 rokmi
    Nejde o vzhlad, ale ze to chalan dal dohromady a ze to aj funguje....

  • skraby pred 10 rokmi
    Len nech to neuvidí Frigo, lebo zase sa do kanála vydrbe.. :D

  • mikimous pred 10 rokmi
    a od roku pary sa začal nový svet. a potom ropa , čo polozila do muky celu afriku. Len koli rope !!!

  • mikimous pred 10 rokmi
    ja etatmu malciku ocen Gratulujem. Každý skvelý nápad je paráda :-) superr

  • viloond pred 10 rokmi
    chelo by to pohon na retaz s volnobezkou aby ho piest nebrzdil ked nema potrebny tlak, bolo by to efektinejsie, chvilu by mohol aj na zotrvacnost ist alebo aj dolu kopcom bez pary

  • elvistosomja pred 10 rokmi
    Bojler zabezpečil Vasky :D

  • vankusbb pred 10 rokmi
    každý tu len mudruje že ako to pozváral ale čo ak si aj tú zváračku vyrobil

  • marko306 pred 10 rokmi
    Pozerám na tie ogrcané zvary, len aby mu to raz nedrblo keď povolí daktorý z nich na kotli. Inak šikovný :)

  • palinko30 pred 10 rokmi
    čo dom dal

  • johnny371990 pred 10 rokmi
    Len nech tam Rudo Vasky nenabehne, lebo je po bojlery

  • elfo pred 10 rokmi
    s tým by mohol ísť baliť baby pred diskošku :D

  • s3riouspp pred 10 rokmi
    To je hatchback?

  • laky8888 pred 10 rokmi
    Dymel skoro ako chipnuté TDI :D

  • gothiquenoir pred 10 rokmi
    Konečne - Rusko je tam kde bolo Anglicko v roku 1890 :D