Chalani si pomocou minipočítaču Raspberry Pi nastavili poriadnu svetelnú šou v byte, ktorá by epileptika pravdepodobne zavraždila za niekoľko sekúnd. Hudba: Skrillex - El Chapo (ft. The Game) (Sikdope Remix)

Epileptik (CSMT)Autor: razorsvk6 144 videní

Mýliť sa je ľudské...Autor: anedil4 074 videní

Volali ho stroboskopAutor: brekeke18 381 videní

U cigáňov v byteAutor: guzer57 606 videní

Duch v byteAutor: daniellengyel6 980 videní

Akcia v obchode,ktorá tak často nebýva: - )Autor: gogsrecepty2 956 videní

Schválne či sa vydržíš NESMIAŤ! (zapni zvuk)Autor: loktibrada8 213 videní

Bordel v byteAutor: hustlinallday30 275 videní

Avril Lavigne - Bite MeAutor: janok51 517 videní

DEAD KENNEDYS - Dog Bite - PUNK ROCKAutor: oldpunker675 966 videní

Sabaton - Resist And Bite (Cover) HDAutor: mili35 892 videní

Čo robí mačka, keď nie si v piatok večer domaAutor: fantomas8 900 videní

Sabaton - Resist and BiteAutor: draconius7 874 videní
fiko515 pred 10 rokmi
Epileptik v tomto byte pravdepodobne nebýva. hmmmm mozno nejaky masochisticky :D
grayson pred 10 rokmi
ako sa volá ta hudba ?
tigrica pred 10 rokmi
ale aspon tr*kat vedel :D
tigrica pred 10 rokmi
moj foter je epileptik :O no aj mne to robi zle..moj ex mal len dve lampicky :DDDDDDD
dazdn1k pred 10 rokmi
budicek level 99
karmajezdarma pred 10 rokmi
by ma zaujímalo akú to má spotrebu žiaroviek na hodinu :D :D
krtek93 pred 10 rokmi
k čomu to je dobre?? ajstak si nezatrtka
hgfg pred 10 rokmi
keby tam pustí dáky death metal tak mu oči vypáli :D
mincoooo pred 10 rokmi
tak toto by s uspornymi žiarovkami nikdy neurobill :D
sharkxxx pred 10 rokmi
psycho hovado :D
ujovecernicek pred 10 rokmi
tipujem že pri vysávaní si to vypne, či?
korke pred 10 rokmi
nieco podobne stavam stoji to cca 20metrov 35dollarov aj z wifi ovladanim osvetlenia a pod.
monomachos pred 10 rokmi
Tam môže bývať jedine epileptik
juhanesovic95 pred 10 rokmi
nebyva ale mozno bude
pakesko pred 10 rokmi
epileptik niesom ale blikanie mi vadi
macinka pred 10 rokmi
a keď mu pukne žiarovka skončil :D
johnny371990 pred 10 rokmi
kde to kupim
adrian96 pred 10 rokmi
no hudba ako keby som šťal na horuci plech :D
papajko pred 10 rokmi
psychadelis:Dtaha mi to ocickaaaa:D
ercek pred 10 rokmi
a k čomu je to dobré?