Nór Eirik Ravnan sa nechal natočiť pritom ako pláva v bazéne dozadu. Vyzerá to ako by ste pustili video odzadu, ale nie je to tak. Eirik hovorí, že je to vynikajúci cvik a každý by si to mal aspoň raz skúsiť.

Plávanie v bazéne s protiprúdomAutor: magiline5 337 videní

AquabelláciAutor: baro204 030 videní

Štýlové náramkyAutor: zuzkaa26 115 videní

Štýlové hodinyAutor: excellent24 812 videní

Stavba bazénu pomocou primitívnych techníkAutor: kalatrava23 751 videní

Čas na relax v bazéneAutor: avokado37 088 videní

Dievčatko prvýkrát prepláva cez bazénAutor: marlborka2056 618 videní

Stratená ruská generáciaAutor: angerfistt1 791 videní

Ako naučiť plávať veľkého mastifaAutor: srdce38 341 videní

A s tými dvoma čo bude? (vstavaný bazén)Autor: uhorkac7 380 videní

Štýlove kreslenieAutor: jb45 686 videní

Bazén na tréning pre záchranárov simulujeAutor: uhorkac6 052 videní

Detský bazén si vybral nového majiteľaAutor: muerte15 255 videní
jurosss pred 10 rokmi
ten plava rychlejšie doadu ako ja dopredu
jarabak pred 10 rokmi
toto si dať na plavárni, asi by som zopár ľudí zneistil :)
piroha pred 10 rokmi
žeby nová disciplína na olympiáde?
wauma3 pred 10 rokmi
Aha kukajte aky som MAGOR...
ewent333 pred 10 rokmi
Tá šípka na začiatku bola fakt štýlová :)
macinka pred 10 rokmi
v mojom bazéniku 2x2 metre toho asi moc takto nenaplávam :D
lufy pred 10 rokmi
takze takto sa hadze spiatocka pri plavani...
streamliner pred 10 rokmi
efektivne ako odvadzanie dani na slovensku
dnestopride pred 10 rokmi
však ani dopredu neviem hentak plávať :D
athes pred 10 rokmi
je si myslim ze su to velmi dobre cvicenia pre plavcov na zlepsenie pocitu s vodou a aj dosiahnutie lepsieho vykonu v plaveckych styloch kezdze tam zapoji ine svalovye retazce a mnozstvo motorickych jednotiek nez ako tomu je pri tychto plaveckych stylov ked ich je clovek zvyknuty plavat vpred...... kazdy kto tu pise ze to je debilina by tie pohyby nevedel zosynchronizovat
555tomino pred 10 rokmi
ajtak pláva rýchlejšie ako ja :D :(
vzdelanyi pred 10 rokmi
uz som myslel ze kraula neda :D magor
eighty pred 10 rokmi
Od zapasu s Walesom som na norov alergicky. Erik ma smolu. Davam palec dole.
cislo1 pred 10 rokmi
ale no toľko vedy oni to len pustili odzadu :D
cupo124 pred 10 rokmi
fakt štýlové...
ado095 pred 10 rokmi
nie každý má celú dráhu pre seba ako Nór Erik ....
valsinats pred 10 rokmi
A to je na čo dobré?
patriot313 pred 10 rokmi
pochopili sme aj bez slow motion
dobrysmiech pred 10 rokmi
aj tak by ma predbehol :D :D
provitamin123 pred 10 rokmi
Vždy pláva rýchlejšie než ja :D