Štýlové plávanie dozadu v podaní Eirika Ravnana

zobraziť viac ↓
trutnovka100 29 378 videní

Nór Eirik Ravnan sa nechal natočiť pritom ako pláva v bazéne dozadu. Vyzerá to ako by ste pustili video odzadu, ale nie je to tak. Eirik hovorí, že je to vynikajúci cvik a každý by si to mal aspoň raz skúsiť.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 16.6.2016 13:52
  • Páči sa: 58% (64 hlasov)
  • Obľúbené: 9
  • Komentárov: 62
  • Dľžka: 1:02
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: plávanie, bazén, vodaa, plaváreň, cvik, dozadu
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (62)
zobraziť viac ↓
  • jurosss pred 10 rokmi
    ten plava rychlejšie doadu ako ja dopredu

  • jarabak pred 10 rokmi
    toto si dať na plavárni, asi by som zopár ľudí zneistil :)

  • piroha pred 10 rokmi
    žeby nová disciplína na olympiáde?

  • wauma3 pred 10 rokmi
    Aha kukajte aky som MAGOR...

  • ewent333 pred 10 rokmi
    Tá šípka na začiatku bola fakt štýlová :)

  • macinka pred 10 rokmi
    v mojom bazéniku 2x2 metre toho asi moc takto nenaplávam :D

  • lufy pred 10 rokmi
    takze takto sa hadze spiatocka pri plavani...

  • streamliner pred 10 rokmi
    efektivne ako odvadzanie dani na slovensku

  • dnestopride pred 10 rokmi
    však ani dopredu neviem hentak plávať :D

  • athes pred 10 rokmi
    je si myslim ze su to velmi dobre cvicenia pre plavcov na zlepsenie pocitu s vodou a aj dosiahnutie lepsieho vykonu v plaveckych styloch kezdze tam zapoji ine svalovye retazce a mnozstvo motorickych jednotiek nez ako tomu je pri tychto plaveckych stylov ked ich je clovek zvyknuty plavat vpred...... kazdy kto tu pise ze to je debilina by tie pohyby nevedel zosynchronizovat

  • 555tomino pred 10 rokmi
    ajtak pláva rýchlejšie ako ja :D :(

  • vzdelanyi pred 10 rokmi
    uz som myslel ze kraula neda :D magor

  • eighty pred 10 rokmi
    Od zapasu s Walesom som na norov alergicky. Erik ma smolu. Davam palec dole.

  • cislo1 pred 10 rokmi
    ale no toľko vedy oni to len pustili odzadu :D

  • cupo124 pred 10 rokmi
    fakt štýlové...

  • ado095 pred 10 rokmi
    nie každý má celú dráhu pre seba ako Nór Erik ....

  • valsinats pred 10 rokmi
    A to je na čo dobré?

  • patriot313 pred 10 rokmi
    pochopili sme aj bez slow motion

  • dobrysmiech pred 10 rokmi
    aj tak by ma predbehol :D :D

  • provitamin123 pred 10 rokmi
    Vždy pláva rýchlejšie než ja :D