Čínska premávka za bieleho dňa roku pána 1901. Dnes v Šanghaji býva na 7 037 km² vyše 14 miliónov ľudí.

Najdlhší most na sveteAutor: d4rky17 050 videní

Šanghaj pre šírenie covidu zatvára všetkoAutor: bumblebeee1 960 videní

Čínska antiutópiaAutor: internetomsvetom14 778 videní

Šanghaj HDAutor: tommyno9 970 videní

Peak of ShanghaiAutor: tigrica2 992 videní

Ovce a nezvratný osud (Čína)Autor: daturametel45 932 videní

Kočiar došiel takmer až na rušnú ulicuAutor: jasa3 362 videní

Dokonalá mňamka , (Čína)Autor: monssi4 474 videní

Prechádzka ŠanghajomAutor: cocacola3 370 videní

Nie len taká obyčajná "brušná tanečnica"Autor: tigrica48 387 videní

Deti nechali bez dozoru, dievčatko zostaloAutor: atari14 427 videní

Hororová zlomenina nohy v šanghajskom derbyAutor: dynamitero32 887 videní

V Číne hrajú ľudia na protest bedminton cezAutor: arilus15 246 videní
divas pred 9 rokmi a 7 m
N 1901 rok sú to dosť kvalitné zábery.
galileo26 pred 10 rokmi
samé 1,2 HTP :D :D hlavne to potiahni :D :D
marob22 pred 10 rokmi
pred tý čo to natáčal klobúk dolu
konor pred 10 rokmi
Pozerám že všetko predný náhon, ale nakoniec 0:36 sa tam ukáže aj zadný :D ..
jbgg pred 10 rokmi
Vtedy ešte nemal každý doma koňa
lukooo pred 10 rokmi
Najvacsia sranda na tom videu je pochod asi tureckych/indickych vojakov + dvaja pruski officiery :D
vlkdivoky pred 10 rokmi
A od vtedy sa začali montovať kamery v mestách na rušné cesty a križovatky :) Teraz však vážne. Mám rád také staré záznamy. Predstavím si mnoho vecí. Vidieť na nich ľudí , ktorí žili v inej dobe, každý jeden z nich mal svoj život, príbeh, rodinu ...akurát sa ponáhľal domov, kde ho čakala žena s obedom, v tom momente premýšľal napr. čo povie deťom . A ubehlo mnoho rokov a nakoniec každý jeden z týchto ľudí zomrel a už tu nie je . Aké zvláštne ...
clifford pred 10 rokmi
Tie rikše sú vec. Chcel by som takto behať dookola celý deň :-) Inak 0.38 ten si naložil troch :-)
corcor pred 10 rokmi
hijóóóó konííík :)
enriqe37 pred 10 rokmi
neviem ako by fungovali nekde v alpach :D hore nevladze a dole neubrzdi
luciferosobne pred 10 rokmi
Tie taxiky nemaju chybu :D to ked chlapcovi povedal ze potrebuje ist do podniku na druhom konci mesta tak co potom ? :D
cr33w pred 10 rokmi
ty kokos obdivujem tych čo prevážali ludí behom, tí sa nabehali
karamija pred 10 rokmi
obraz lepší ako tie dnešné kde zachytávajú ufo ...
ebe pred 10 rokmi
Niečo Vám poviem, o našej spáse.. :D
takpresne pred 10 rokmi
Ako sa asi musia cítiť obyvatelia štrnásť miliónového mesta, keď už bratislavčania sa cítia ako metropolitní veľkomeštiaci... presnetak
111kubo pred 10 rokmi
jeden clovek sedi druhy clovek bezi a vezie ho...ludia si nikdy rovni neboli a ani nebudu
lubertinoo pred 10 rokmi
skoro jak v Poprade tam už tiež máme pomaly čínsku štvrť :D
quixik1 pred 10 rokmi
fascinujeci pohlad ked si clovek uvedomi ze ani jeden z tychto ludi z pred 115 rokov co sa tam hybe uz neexistuje
jozkoj pred 10 rokmi
Jak bieleho? Hádam nebudeme rasisti (hard ironic)