Ind bez vzdelania sa vydal na profesionálnu kariéru naťahovacej opičky. Takto si denne bežne privyrobí na ulici 1 Euro.

Najlepší imitátor Hitlera široko-ďalekoAutor: johnatan42 893 videní

Skvelý imitátor zvieratAutor: fratlik77 044 videní

Chobotnica imitátorAutor: ancore27 151 videní

Dokonale imituje detský plačAutor: herecka27 147 videní

Imituje chôdzu a mimiku známych hollywoodskychAutor: godzilla11 702 videní

Papagáj imituje zvukyAutor: leviathan59 876 videní

Imitátor zvieratAutor: tigrica37 562 videní

Ľudská sirénaAutor: ddt9 592 videní

Michael Winslow - zvukový imitátorAutor: sonyerikk20 346 videní

Jim Carrey - imitátorAutor: hank9043 316 videní

Dotazník - paródiaAutor: tigrica37 970 videní

Kukláč a imitátor zvierat v 1Autor: kackooo12 993 videní

Najlepší imitátor Jožka Kronera je z HriňovejAutor: mieschocker222 198 videní
starter pred 8 rokmi a 5 m
od pondelka v lidly
gsr750 pred 10 rokmi
Zabite to.
legolas2420 pred 10 rokmi
Mal aj skočiť,spravit salto....
1eyenekenerepes1 pred 10 rokmi
1 euro ??
hulihlav pred 10 rokmi
Blbé komenty tak je čierny a čo keby bol biely kľudne si to dáte do obľúbených lebo podľa mna to je na pobavenie dobre a kľudne ma uminuskujte :D
deviruchi pred 10 rokmi
Stale lepsia robota ako toto :D
https://youtu.be/O1iR1JkXEqI
tricky pred 10 rokmi
toto mi pripomenulo: strasne bohaty saudsky kral mal 50te narodeniny a syn mu chcel dat fakt vynimocny darcek. v den narodenin ho priviedol pred velke dvere. kral ich otvori a tam prazdna miestnost, len v strede 10 obesenych malych cernoskov. pride ku nim a jedneho este trasie a nieco chrchle. pride ku nemu blizsie a cernosko pridusenym hlasom: haapy brrrrthday tu youuu..
clavata pred 10 rokmi
strašne ma rozčuluje ten degešsky pripečeny vyraz :D
lemongrass pred 10 rokmi
a potom sa nejakou nahodou ocitne medzi migrantmi pre prospech europe a v dokladoch bude mat inžinier
ebe pred 10 rokmi
Vraj ho majú v každej kancelárii SMERu a nosí im aj kávu :D
downovsyndrom pred 10 rokmi
http://www.mojevideo.sk/video/19849/vyudeny_opiciak.html
makakstromovy pred 10 rokmi
Asi je to dnešnou situáciou vo svete,ale keby to natočia europania tak sa zasmejem,takto nič. :)
zasranereklamy pred 10 rokmi
prečo som si spomenul na homera simpsona ? ? ? :D
kajman31 pred 10 rokmi
proste cigani to maju v genoch
korke pred 10 rokmi
paty vysuchane na kost :D
clovek113 pred 10 rokmi
Len aby mu pri naťahovaní nepretiahol pružinku..
danpaul pred 10 rokmi
Milé, ale to zvieratko trpí.
lubertinoo pred 10 rokmi
vyj€baní cigáni
golding2 pred 10 rokmi
Sa smejeme ale my v tejto našej banánovej republike sme to isté :D síce nie naťahovacie ale cvičené :D
d1rty pred 10 rokmi
Cudovali by ste sa ako su indovia daleko pred nami co sa tyka technologie.. polovicu IT videi na youtube maju indovia..