Poslanec Milan Krajniak a Marián Kotleba diskutovali trošku o móde...

Kotleba - Vzostup NeonacizmuAutor: noone5 343 videní

Prvá tlačová konferencia ĽSNS (14.06.2016)Autor: romanesco6 464 videní

Voľby do EU parlamentu. Richard Sulík a MilanAutor: miloslav8522 videní

Marian Kotleba a Milan Uhrík reagujú naAutor: romanesco6 539 videní

Kotleba a násilieAutor: progresivne1 620 videní

Marian Kotleba - máme veľa Cigánskych voličovAutor: progresivne3 872 videní

Od extrémistu Kotlebu odchádzajú nespokojníAutor: miloslav82 868 videní

Kotleba - nacizmus, exrémizmusAutor: progresivne3 781 videní

Marian Kotleba reaguje na KaliňákaAutor: romanesco7 089 videní

Milan Uhrík (ĽSNS) v RTVS (deň po voľbách -Autor: romanesco5 436 videní

Marian Kotleba a členovia ĽSNS na svätej omšiAutor: romanesco11 947 videní

ĽSNS v ŽilineAutor: benyxxxxx32 265 videní

Marian Kotleba odovzdáva BBSK - zhodnotenieAutor: progresivne2 953 videní
kozoslav pred 4 rokmi a 4 m
https://www.mojevideo.sk/video/367a7/blaha_fejkovy_laviciar.html
mistrms pred 5 rokmi a 6 m
Debil Krajňákovsky Kotleba nech už príde oblečený ako chce ,on chce pre ľudí dobré zákony ,ty si zlikvidoval ľudí brutálne ukradol si im 13.dôchodky ktoré už mali schválené a patrili im(keby nevybudovali Slovensko ,ako ho vidíme teraz tak by tu bol asi Bangladéš)
wilanhnipirdo pred 7 rokmi a 2 m
ked si dá robotnik do kravína monterky je oblečený dôstojne? a to je určite prospešnejší pre slovensko
rdprdprdp pred 9 rokmi a 2 m
Krajniak by sa asi lepšie uplatnil v módnej brandži......
martin762 pred 9 rokmi a 4 m
Krajniak keď mával americkou zástavou za podporu NATO :D
luciferosobne pred 9 rokmi a 7 m
Prepacte mi ale prist do parlamentu v kosely xxl s vyhrnutymi rukavmi alebo v mencestrovom saku je poriadne od veci...treba trosku dodrziavat dresscode na urcitych podujatiach alebo stretnutiach...chalan nieje na plese vo svidniku ale v parlamente
viktorv19031993 pred 9 rokmi a 9 m
na rovinu ako vzdy, je to pan
danygreen pred 9 rokmi a 9 m
krajniak aj vonku pri dome ked koší trávnik tak je v obleku, jaj aha sorry ten v živote v ruke klinec nemal
many pred 10 rokmi
Vzdať úctu v parlamente kde sa nehanbia si dať platy 10x vyššie ako je minimálna mzda? K0K0Tl
legionar12 pred 10 rokmi
Načo nám je takáto inštitúcia na slovensku ako parlament? Len o tom že si tam príde sadnúť na vyhriate miesta 150 panáčikov na pár hodín si tam podebatujú a za toto berú plat 3000€ mesačne? Ved to je výsmech každému bežne pracujúcemu človeku na Slovensku.
mino4991 pred 10 rokmi
mám pocit že väčšina užívateľov ani nevie kto je krajniak
gsr750 pred 10 rokmi
Chyba mi pokracovanie, ale 100 bodov Marianovi za 1. odpoved.
sinar pred 10 rokmi
Hamšík dal dnes pekný gol....
jurkojamal pred 10 rokmi
To už fakt nemajú čo dôležitejšie riešiť ako kto je ako oblečený?
stormcaller pred 10 rokmi
táto štátna inštitúcia je dôležitá hlavne pre takého ako je tento šašo krajniak...
masterkush pred 10 rokmi
Úctu nemám ani ja ku najvyšiemu Slovenskému zákonodarnému zboru ,začo by ju aj chceli ?A ta druhá vec, to že tam nedošiel v kravate a obleku tak co je na tom ?Kurv*a to je tak podstatná vec v ich brandži ?
laci1983 pred 10 rokmi
uz nie jedno video takto posra..
laci1983 pred 10 rokmi
korupcia aj na mojevideo ze zvuk stiahol prevadzkovatel tejto stranky..
wiro pred 10 rokmi
Tak ja tlieskam obom uz len preto ze tam vobec su, ked tak vidim tu poloprazdnu salu kde je zvysok tych tazko zaplatenych, asi ich chytla chripka alebo uz maju prazdniny.
2552unkown pred 10 rokmi
Nevolim kotlebu nejako mu nefandim ale teraz to povedal presne :)