Cyklista sa už na to nemohol pozerať a vyrazil do útoku.

Instantná karma cyklistu (Fuck Off)Autor: luda61 488 videní

Však ja vám ukážem!Autor: muerte34 104 videní

Múdry ťahAutor: vadala21 672 videní

Nehoda na motorke - motozrazAutor: explorer36 689 videní

Zistil, že predbehol policajnú hliadkuAutor: luda44 139 videní

Frajer na motorke 9Autor: duri0828 430 videní

Techno motorkáriAutor: therock47 690 videní

MotorkáriAutor: duri0826 663 videní

Pedro sa opäť naslopal, na ceste spôsobilAutor: lenin17 206 videní

Obehol porsche na longboardeAutor: noone3 432 videní

Obehol ho tesne pred semaforom! (cestná pomsta)Autor: naceste27 289 videní

Ruskí motorkári mali opäť trampoty s medveďomAutor: schokovokokoko31 682 videní

Zachovaj pokoj, veď levy sa motoriek boja, aleboAutor: godzilla14 275 videní
stormcaller pred 10 rokmi
ten vpredu jak malý chlapec fakt..neže mu podrazí cyklista jeho skvelé ego...
plavcik pred 10 rokmi
sagan :D
muszi pred 10 rokmi
iste mal ten bicykel zo skrytým elektromotorom
dominik2752 pred 10 rokmi
heej to je ten typ motorkarov co si kupia drahe masiny drahe oblecenie, 4 zmesove gumy a nevie na tom jazdit. a na benzinke sa ostatnym smeje ze to na com jazdis a bla bla lba :D
njis pred 10 rokmi
Cyklista je účastnik premávky a nemal by jazdiť po chodníku!!! už by ste to mali pochopiť a nie vykrikovať na cyklistov načo majú chodník...
roninrtw pred 10 rokmi
Ukazal im kde ma kanec pixu :)
lufy pred 10 rokmi
vytrel im kocura sa hovori, ze? :)
lemongrass pred 10 rokmi
ten motorkar sa bal,že padne cyklista
7fero7 pred 10 rokmi
Ten prvý motorkár by mal vrátiť vodičák aj mašinu...
makakstromovy pred 10 rokmi
No,vidieť že som žena..absolutne neviem o čo išlo vo videu :D
rozcaaaaar pred 10 rokmi
https://hashocean.com/signup/?rid=377894 Kto vie niečo o kryptomene ľahko môže zarobiť
feorr pred 10 rokmi
v prvom rade sa stretol debil s normalnym nie motorkarsky idiot s cyklistickou buznou ako tu vypisuju...akurat teraz debil sedel na motorke a normalny na bicykli ja nechapem preco ludia skatulkuju na motorkarov cyklistov agresivnych automaniakov atd. debil moze byt aj chodec potapac pilot vozickar...a vice versa
matessmith pred 10 rokmi
som motorkár a sám by som mu zobral kľúče od motorky, nemá na nej čo robiť, veď v autoškole sa robí slalom a osmičky a tento má zjavne problém prejsť zákrutu ešte v takej malej rýchlosti... a ešte takto vytlačiť cyklistu to je na facku
kurcina007 pred 10 rokmi
No asi motorkar nema vela skusenosti.. ale pchat sa vedla cyklistu ked neovladam stroj ..... dilino :D ale celkom je to vtipne
zipoo11 pred 10 rokmi
0:42 zablokoval toho cyklistu jak uplny primitiv.. aa spravne sa rozculoval ten cyklista..
kayko pred 10 rokmi
Niektori motorkari by sa veru od cyklistov mohli vela priucit :D
danpaul pred 10 rokmi
Tak to si veľa chlapec dovolil. To by som si ani na aute nedovolil, predbiehať motocyklistu, pokiaľ chcem mať spätné zrkadlá a čelné sklo nepoškodené. To títo účastníci cestnej premávky si často myslia, že cesty postavili iba pre nich. A za nimi pokojne môže trpieť nejaký vodič v aute, ktorý sa rehoce jak kár, že ako s nimi ten cyklista vybabral :D
rizlon pred 10 rokmi
arogantne cyklobuzny... si myslia, ze ked maju bicykel, tak im patri cesta
rptr pred 10 rokmi
Chlapci na fábiách 1.2HTP zase nadávajú na cyklistov...
tommi226 pred 10 rokmi
motorkar bol zaciatocnik podla toho ako jazdil v zakrutach a robil somarinu ze tak obiehal ale rovnako pako bol aj cyklista ktory ked vie ze je za nim vozidlo nema sa co len tak trepat ku stredovej ciare hore dole,