Chalani neváhali ani chvíľu, jeden z nich zliezol do upraveného koryta rieky a vyplašeného psa zaniesol k okraju. Ostatným sa podarilo vytvoriť ľudskú reťaz a psa z vody vytiahli. Dobrí ľudia ešte existujú.

Spoločnými silami zachránili muža z horiacehoAutor: lajkit18 850 videní

Slona zachránili v poslednej chvíliAutor: castaneasrativa26 022 videní

Záchrana kajakára v životu nebezpečnejAutor: wilonator15 391 videní

Záchrana štvornohého stroskotancaAutor: marlborka2025 873 videní

Pomocou rýpadla zachránili dunča, ktoréhoAutor: esterina15 644 videní

Policajti zachránili psíka (Kolumbia)Autor: narkus4 664 videní

Záchrana jeleňa zo zamrznutej rieky (USA)Autor: zajacit30 767 videní

Dojímavý príbeh záchrany psa v KazachstaneAutor: kopir4 856 videní

Spoločnými silami ten balvan naložíme!Autor: buchnad23 468 videní

Ako Poliak gumu pálilAutor: zlobor36 631 videní

Zachrana psa v zamrznutom jazere (respekt!)Autor: vh13 877 videní

Niekto iný by sa s ním vyfotil a nechal ho tak!Autor: cocacola29 332 videní

Záchrana ratlíka spod zrúteného domuAutor: kosicka16 549 videní
masturbanteee pred 9 rokmi a 11 m
nič mu neni, otras mozgu má ... a psovi ?
angellmt pred 10 rokmi
to kde toho psa respawnovalo... toto uz neni normalne :D
jancikuko pred 10 rokmi
to je milé, na Slovensku by sa už niekoľko aktivistov súdilo ako násilne prenášal toho psa
juro444 pred 10 rokmi
Urcite skoncil na pekaci a ze dobri ludia :D
dbesmusic pred 10 rokmi
pekné že sa v dnešnej dobe nájdu ešte mladý ľudia ktorý rozmýšľajú :)
fajnchalanisko pred 10 rokmi
...a na koňec, išli sebe vypic i zakuric, bo kdo ňepije i nekuri, ten žije na silu....
vlkdivoky pred 10 rokmi
To mi pripomenulo detstvo :) v takom vodopáde sme sa kúpali , hrali skrývačky , naháňačky a chytali ryby :) Najbližšie sa tam pôjdem pozrieť , čo všetko sa zmenilo od tej doby :)
j3k pred 10 rokmi
Prečo teraz nie je v popise že je to z Ruska?
skradola pred 10 rokmi
Tak toto video laiknem, to má zmysel, palec hore kluci
janis857463 pred 10 rokmi
riskovat zivot kvoli psovi ? mne by za to nestal..
thesabinka pred 10 rokmi
mňa osobne to dojalo, nieje už zvykom robiť niečo dobré pre iné tvori na Zemi. :)
enpeen0 pred 10 rokmi
no jo jedlo je dolezite...aspon ho uz nemusia umyvat
ebe pred 10 rokmi
4x4 mal asi vypnuté :D zas nejaký koumak to vykoumal bez schodov a ľahkého prístupu, inginiers..
detapo pred 10 rokmi
a pak psa snědli :D
laci1983 pred 10 rokmi
Presne ze zeni su v tomto na hovno pritomne....
3ds pred 10 rokmi
Mala uvaha: psa by som veru aj ja zachranil, ale moslimackemu utecencovi by som nepomohol. Znamena to ze som rasista? :o
sp33dy pred 10 rokmi
na prveho este mali naliat pivo...
miniksk pred 10 rokmi
v dnešnej dobe stačí zísť dole do koryta rieky a máte to, za naších čias ste si len tak ľahko neulovili večeru..
theprestige pred 10 rokmi
gj
senchin2 pred 10 rokmi
Keby som odmietol riskovat svoj zivot kvoli psovi bol by som zly clovek? narazam na vetu v popise: dobri ludia este existuju