Na pláži pri pobreží Namíbie muž zazrel mláďa delfína. Rýchlo k nemu pribehol, či je ešte na žive a zaniesol ho späť do mora. Delfín rýchlo nabral síl a odplával.

Ja sa dnes asi nenažeriem!Autor: zork16 715 videní

Rybár zachránil malého delfína (Brazília)Autor: luda18 212 videní

Rybári z Primoštenu chytili omylom aj delfína,Autor: lajkit5 587 videní

Ako zaujať delfínaAutor: stanly2031 460 videní

Narodenie delfínaAutor: tigrica15 828 videní

Niekto iný by sa s ním vyfotil a nechal ho tak!Autor: cocacola29 332 videní

Delfín na kolieskach!Autor: titulkac55 882 videní

Mladý dromedár uviazol medzi skalami (SaudskáAutor: minnietut24 205 videní

Dnes si pozriete delfíny naozaj zblízka!Autor: hosentroger19 766 videní

Chlapec a delfín sa hrajúAutor: medialko5 993 videní

Zebra chcela utopiť cudzie žriebä (Namíbia)Autor: zumpicka35 346 videní

Muž zachránil delfína zamotaného doAutor: uhorkac12 987 videní

Prítulný delfín RandyAutor: moriak21 805 videní
7fero7 pred 7 rokmi a 3 m
Kosatku...
masturbanteee pred 9 rokmi a 11 m
ten tuleň sa usmieva jak nafetovaný
iwkio pred 10 rokmi
zabudol si s nim spravit selfie a cakat na like-y na fb az potom ho vratit do mora...
deadeye pred 10 rokmi
a keby ho tak zdvihol a odniesol do polievky? :D
njis pred 10 rokmi
a teraz všetky vylezú na súš a nás vyženú do vody :/ (kto pozerával simpsonovcov určite pozná :) )
deednb pred 10 rokmi
:)
lado2200 pred 10 rokmi
nedávno tam bol hladomor a teraz vyhadzujú jedlo do mora? :D
nemrtvy pred 10 rokmi
stane sa aj ryba je len človek
peetboy pred 10 rokmi
Jak zacal vrtiet chvostom, ked uz bol vo vode. :)
sifo44 pred 10 rokmi
Tu niekde som si kedysi zaplával, len škoda, že už nemám ,,sponzora,, ... :D
ebe pred 10 rokmi
Aký malý Ňuňu :D
godison pred 10 rokmi
Sranda že už mali pustení foťák, človek by povedal že čakali na to kým ho zachránia
klobucnik pred 10 rokmi
ktovie koľko tam ležal kým nastavili kameru..
stormcaller pred 10 rokmi
zavidím mu to... čo ešte musím urobiť, aby som aj ja takéto niečo podobné občasne zažíval? :)
mrminister5 pred 10 rokmi
ja by som ho tam uz rezal na kusky .. plutvy na polievku a zvysok tak na platky take filetky ... potom by som si robil take minutky z delfina
caporegime pred 10 rokmi
Dan Bilzerian zachranuje delfiny? :D
juhanesovic95 pred 10 rokmi
prva zmyslupulna vec ktoru spravil Bilzerian
konor pred 10 rokmi
A nezabudne sa pri tom natočiť .. Normálne mám pocit že ak by pri sebe nemali niečo čím by to natočili, tak ten delfín je tam doteraz.
loolko pred 10 rokmi
zachráňte Willyho ...
tupack pred 10 rokmi
No ked toto je delfin, tak ja som slimak