Keď je slnko nízko nad horizontom môže spôsobiť vodičom nemalé problémy. Video je tohto tvrdenia dôkazom.

Aj nákladné auto vie robiť kotrmelce (Rusko)Autor: bazmegistan33 175 videní

Vodič - profesionál alebo pekný debil!Autor: kalatrava25 298 videní

Prekvapenie na rýchlostnej ceste! (Rusko)Autor: mieschocker36 005 videní

Keď naloženému nákladiaku zlyhajú brzdy (USA)Autor: buntajtatar42 925 videní

Závory sú niekedy k ničomu (Rusko)Autor: trutnovka10021 772 videní

Dobre som si naložil!Autor: vinyltronic36 076 videní

Rusko: nákladné autoAutor: romales76 984 videní

Utvorte prosím koridor! (Rusko)Autor: godzilla40 285 videní

Prevrátený náklaďákAutor: joozo25 672 videní

Našťastie tam bol stĺp! (Rusko)Autor: uschiglas23 230 videní

"Milé" stretnutie na ceste do KazaneAutor: kardiostimulator3 597 videní

Idiot na štyroch kolesách (Zimbabwe)Autor: arilus24 880 videní

Nákladné auto to vzdalo v prudkom kopciAutor: hosentroger4 601 videní
clovek42 pred 9 rokmi a 11 m
boha a ja ze naco su mi stierace. uz vieeeem proti slnku!
shadowself pred 10 rokmi
Sterače stírají! :D
rado407sw pred 10 rokmi
Slnko, slnko, slnko, slnko, náklaďák - dym... :D
ewent333 pred 10 rokmi
To je ch*j!...za takej skvelej viditeľnosti si šiel, akoby sa nič nedialo...xD
ebe pred 10 rokmi
Ešteže mal zapnuté stierače, mohol dopadnúť horšie :D
555tomino pred 10 rokmi
Keby si dal pohľad z druhej osoby, nie z kabíny, tak by sa mu to nestalo.. :D
vocas pred 10 rokmi
to mal stierače na slnko? :D lebo mu dáko nefungovali
patriot313 pred 10 rokmi
...ale v čase nárazu mu už nesvietilo....
toto425 pred 10 rokmi
...a preto ja bez polarizačnych okuliarov na cestu ani nevyjdem..a ešte lepšie poslužia,ak je navyše cesta mokrá..odporučam každému vodičovi..
stormcaller pred 10 rokmi
blhiaáť :D
muszi pred 10 rokmi
to je tak ked ćumí do kamery a nie na cestu :d
rampage4x pred 10 rokmi
najhorsie cestovanie navecer ked slnko zapada a rano vychadza... (d)
peem89 pred 10 rokmi
stierače to zoberú :D
adrian96 pred 10 rokmi
niiič sedeli sme v aute a sme narafali no :D
s0re pred 10 rokmi
normalne sa čudujem že mu tie stierače nevyriešili problem..
norjee pred 10 rokmi
Keby pouzival Clierview z teleshopingu tak by sa mu to nestalo :D
mattoussi pred 10 rokmi
keď už ani stierače nepomáhajú tak ja už neviem :)
jemifajn pred 10 rokmi
zly pocit ked nevidis nic to poznam, vdaka bohu ja som nenabural =D
mma14 pred 10 rokmi
jeto hnus :D
peto1901 pred 10 rokmi
Keď si už kúpil autokameru, mohol si už kúpiť aj slnečné okuliare ...