Šanca, že sa na diaľnici vznikne takáto situácia je veľmi malá, ale predsa sa to stalo.

Policajné prenasledovanie v MoskveAutor: smotra5 060 videní

Prenasledovanie občanov!Autor: ezechyel9993 314 videní

Už nebudeš nikoho (Jemen)Autor: gaddafi7 935 videní

Policajná naháňačka nedopadla pre mužaAutor: tristan315 739 videní

Pikabu, teraz ma vidíš a teraz už nie!Autor: eennee5 779 videní

Prenasledovanie kačíc ho takmer stálo životAutor: zork16 175 videní

Už v tom nikdy nebudeš sam/a!Autor: impulza732 videní

Tak chlapi a teraz ma sledujte!Autor: dukeles55 662 videní

Ty ma takto šťuchať nebudeš moja milá!Autor: herecka49 730 videní

Pridaj, pridaj, pridaj!Autor: tristan316 646 videní

Prenasledovanie so streľbouAutor: babulik2 954 videní

Tak ty už ma sr*ť nebudeš!Autor: schokovokokoko67 206 videní

Tak ty ma už srať nebudeš!Autor: bazmegistan34 179 videní
1eyenekenerepes1 pred 10 rokmi
Šanca, že sa na diaľnici vznikne takáto situácia :D Opa Hungar style :D
ebe pred 10 rokmi
jaščurka puscila chvust :D
n0id pred 10 rokmi
normalne tomu autu vyj*balo dekel ..
lapino pred 10 rokmi
Odhodil nahrobek jak v Rally smrti :D
filip2777 pred 10 rokmi
Kus kartónu
espero pred 10 rokmi
vypustil krakena :D
tricky pred 10 rokmi
spúšťač zvierača
majo976 pred 10 rokmi
u*ebalo mu dekel
vlkdivoky pred 10 rokmi
Odľahčil sa :D
iceblu pred 10 rokmi
Odpojilo 1. stupen, o chvilu dosiahne vrche vrstvy atmosfery :D
miso111 pred 10 rokmi
to bol leukoplast dialničný či to sa z toho auta odpojilo
iminlove pred 10 rokmi
ale sa mu ulavilo :D
patriksvktech pred 10 rokmi
Má report :D
joeyt pred 10 rokmi
to asi súdruhovia točia transformers 5 :)
osten pred 10 rokmi
Bond. James Bond sedel v tom prvom aute.:D:D
nezbedny pred 10 rokmi
Batmobil ruska verzia