Za svetlého dňa sa na jednej z najfrekventovanejších ciest v meste Dnepropetrovsk môže stať aj to, čo zachytila táto autokamera.

Koniec mafiánskych bratov DiničovcovAutor: dokumentaris48 556 videní

MAFIA 3. misia Molotov party CZ part 1Autor: milancifra5 591 videní

Miznú vám doma ponožky?Autor: navody52 374 videní

Mafstory 6x07 Klub Mafiánskych ŽienAutor: luckyboyy4 119 videní

Čurillovská mafia v praxiAutor: ardzun960 videní

Mafia 2 Thomas AngelloAutor: ondajee9 554 videní

Čečenská mafiaAutor: borec2233 313 videní

N-B Mafia!!!Autor: sweet12 151 videní

Mafia 3Autor: miki1142 255 videní

MAFIA 3 /VS/ MAFIA 2Autor: ryderko3 615 videní
![[Mafia 2] Mafiánska Story](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/71539.jpg)
[Mafia 2] Mafiánska StoryAutor: rspire5 647 videní

ODKAZ ministrovi zdravotníctva 29.3.2021Autor: dakar2 413 videní

Stretnutie fanúšikov áut VW a AudiAutor: marchello23316 837 videní
riposvk pred 10 rokmi
možno to bol vrah tých troch žien....
warlock95 pred 10 rokmi
báll by som sa aj na ulici stáť
kurt333 pred 10 rokmi
Hudba? :) prosím niekto
cobra99 pred 10 rokmi
možno si to zaslúžil, čo vy viete
lolofic pred 10 rokmi
Takýmto ľuďom by som za dobré správanie dal trest smrti ...
janis857463 pred 10 rokmi
taketo veci si este pamatam u nas, ked som zacinal chodit na diskoteky..
lufy pred 10 rokmi
ten chlapik s ruksakom vpravo bola hlava gangu :)
crocodidloiii pred 10 rokmi
a nik nezavola policu. to je ako u nas.
rypadlo pred 10 rokmi
a to boli prorusky ci proamericky mafiani :)
miromax pred 10 rokmi
šéf ho chcel vidieť
ranniluc pred 10 rokmi
a to chce isť do unie
3mp3r0r pred 10 rokmi
tak za poroščenkovho režimu je možné všetko
shourikan pred 10 rokmi
Vcera som dohral Mafiu II.
iceblu pred 10 rokmi
A po 3 hodinach mucenia tam skoci typek a ze: Relax, it s just a prank, bro :D
dunco pred 10 rokmi
To nebol mafián.To bol hlupák na frekventovanom mieste, za bieleho dňa.
juraj09 pred 10 rokmi
Tam mafia este jazdi na drahych autach ? :D
styzer pred 10 rokmi
šiltovkar mal dobru podívanu :D
patriot313 pred 10 rokmi
asi nechcel ísť do roboty
enriqe37 pred 10 rokmi
mozno si pozical a nevratil :D
dobrysmiech pred 10 rokmi
to je o (hovno)