Vodič kamiónu s drevom vošiel do križovatky rýchlejšie ako mal. Výsledkom bolo, že náklad vyložil predčasne.

Vaša zámková dlažba už je na ceste (Rusko)Autor: pelargonium38 152 videní

Fyzikálne zákony platia aj na ceste (Rusko)Autor: schokovokokoko35 696 videní

Pozor kamión!Autor: vinyltronic33 959 videní

Ako kone fúru dreva na saniach po asfalteAutor: kardiostimulator19 186 videní

A drevo je vyložené (Rusko)Autor: atari45 351 videní

Cyklista vs. kamión (Rusko)Autor: dynamitero39 408 videní

Kamión vs. autoAutor: matthew47 405 videní

Tank versus kamiónAutor: noone32 397 videní

Kamión to nezvládolAutor: henrich1865 083 videní

Drevo, drevo nič len drevoAutor: tchoroid21 630 videní

Zrazu pochopili, aký je život krehký (USA)Autor: pishishvor25 370 videní

Takto vykladajú profesionáli!Autor: halamadrid24 116 videní

Železničná križovatka (Rusko)Autor: dakar30 447 videní
seattle pred 10 rokmi
Tiez som nedavno skoro vylozil furu predcasne, ale nakoniec som dobehol... :-)
vzdelanyi pred 10 rokmi
nechapem jak moze takyto chuj soferovat auto..to si neuvedomuje co taha na korbe? debil ignorantsky
lufy pred 10 rokmi
nezvratny osud :)
lolofic pred 10 rokmi
Ten vyložil aj čelné sklo :)
starship pred 10 rokmi
velmi neskuseny sofer
filip2777 pred 10 rokmi
Jaký ochotný ludia hneď bežal pomôcť
slovansr pred 10 rokmi
ten pocit ked zákazník zaplati len na polovicu cesty :D
anonym2 pred 10 rokmi
Pokiaľ vyložil len fúru a nezahodil život, je to v poriadku.:)
corcor pred 10 rokmi
a vlecku kto vylozi ha???? :)
riposvk pred 10 rokmi
teraz čo? teraz si dáme Deli :D
stankp pred 10 rokmi
Tak nejak pubertálne to vyložil :D
cobra99 pred 10 rokmi
nemal ísť na červenú
alphae pred 10 rokmi
4x áno, postupuješ !
golem666 pred 10 rokmi
štýl vykládky dobrý iba súradnice netrafil....
vlk007 pred 10 rokmi
umiestnenie toho semafora je trochu nezvyčajné :D
iceblu pred 10 rokmi
Prekracuje plan: vyklada, a to ani do destinacie neprisiel :D
shadowself pred 10 rokmi
Zarobenooo. :D
durko90 pred 10 rokmi
16:00 FAJRONT CHLAPI ! :D
otectvojhosyna pred 10 rokmi
to bol lesný duch ...sa mu zjavila kopa dreva až po pás na týžden pálenia :D
starec pred 10 rokmi
aspon nieco vynasa