Model Hunta Overcomer je výsledok nemecko-bieloruskej kooperácie. Je to robustné auto, ktoré dosahuje maximálnu rýchlosť len 50 km/h, ale o to šikovnejší je v náročnom teréne. Benzínová verzia modelu má výkon 74 kW (100hp) a naftová verzia 90 kW (120 hp). Nízkotlakové pneumatiky BEL-192 boli vyrobené na mieru pre Hunta Overcomer špeciálne pre náročný terén. Pneumatiky vyvíjajú relatívne malý tlak na povrch, a to 0.15 kg / cm2. Auto je dlhé 4,5 a široké 2,66 m. Hmotnosť modelu sú 3,3 tony a v aute sa nachádza 7 miest na sedenie.

Beatbox s raperom Deadly HuntomAutor: gluuutv3 806 videní

Deadly Hunta_Uprising winter edition - teaserAutor: foxrider1113 978 videní

RIVALOVÉ Cz FullHD TrailerAutor: hooligans1422 593 videní

RIVALOVÉ Cz FullHD TrailerAutor: hooligans1422 658 videní

Moje SUV vyhrávaAutor: tegernako3962 100 videní

Pomaly ďalej zájdeš (Londýn)Autor: naceste24 245 videní

Gymnasta Paul HuntAutor: demonoid22 514 videní

Na ručnej brzde cez mesto (Poľsko)Autor: buntajtatar41 587 videní

Predbiehali, zle dopadli...Autor: johnatan32 505 videní

SUV nepatrí na traťAutor: luda41 755 videní

Praskli mu nervy, prešiel ich na SUV!Autor: naceste22 911 videní

Skoro do nich vpálilo SUVAutor: atlanta3119 046 videní

Tom Cruise má 62, kaskadérske kúsky si všakAutor: hattorihanzo9 479 videní
halabaster pred 10 rokmi
údaje o spotrebe sa nenašli :D :D
jovsi pred 10 rokmi
dalsie video ktore tu uz 5x bolo :)
sorny pred 10 rokmi
Ten sa nepýta ten proste ide
trionq pred 10 rokmi
koľko ich museli utopiť aby natočili túto reklamu?
bma2201 pred 10 rokmi
Pomaly rýchlejšie zájdeš
cartmanncartmann pred 10 rokmi
nieco podobne mali jugosi uz pred nejakou dobou
sakto pred 10 rokmi
oni neskopirovali len auto ale aj celu reklamu od rusov :-D :-D
TRAPAS
lufy pred 10 rokmi
cez leto mam narodky :)
quixik1 pred 10 rokmi
aspon ze to nie je kopia jak ta ceska somarina
1stavenger pred 10 rokmi
podla mna by konstrukteri mali dat rychlo 50km/h v kazdom terene a biznis by sa pekne rozbehol
gothiquenoir pred 10 rokmi
night is dark and full of terror and the winter is coming !
afekt pred 10 rokmi
prejdi s nim po nasich cestach a potom budes frajer :D
janis857463 pred 10 rokmi
nie je 120 koni volako malo? aj moj posraty rodinny kombik ma viac..
mrminister5 pred 10 rokmi
a je tam dost miesta aj na ja8acku ?
xmotos125 pred 10 rokmi
charóšij offroaďer
walenda pred 10 rokmi
idealne rodinne SUV do postapokalyptickeho sveta
nicmanenapadlo pred 10 rokmi
Borec!
djvega pred 10 rokmi
co to zere? :D
adrian96 pred 10 rokmi
jak stvorené pre slovenské cesty :D už len čakám reklamu že od pondelka v lídli
warlock95 pred 10 rokmi
konecne auto na nase cesty :D