Prvý granát vo videu je americký granát MK2 a bol používaný počas 2. svetovej vojny a je známy aj pod označením "pineapple" (ananás). Črepinový granát Mills bomb sa vyrábal vo Veľkej Británii a využíval sa v rokoch 1915–1980.

Hydraulický lis a oceľové profilyAutor: godzilla27 166 videní

Hydraulický lis vs. iPhone 7Autor: godzilla24 393 videní

Hydraulický lis vs AlobalAutor: henrich18610 556 videní

Hydraulický lis vs. hydraulický lis vs.Autor: knmmiki18 661 videní

Hydraulický lis vs. Hasiaci prístrojAutor: henrich1866 781 videní

Molotovov koktail vs. hydraulický lisAutor: navody16 576 videní

Ako sa z papiera stalo znova drevo (HydraulickýAutor: downovsyndrom11 584 videní

Hydraulický lis našiel ťažkého súperaAutor: zivu21 780 videní

Hydraulický lis vs. hamburgeryAutor: dano16h7 244 videní

Lisovanie oceľového lana s okomAutor: urfik19 762 videní

Hydraulický lis vs. diamant za 4000 USDAutor: uhorkac50 752 videní

Hydraulický Lis vs. HodinkyAutor: downovsyndrom10 864 videní

Hydraulický lis vs. guľôčka z ložiska,Autor: capak37 632 videní
nehanebnost pred 10 rokmi
daj sem video hydraulický lis vs. Jaroslava Brokešová či čo to je za hybrida v tých videách
5kilomajoranky pred 10 rokmi
Fakt sa toto dostalo na hlavnú stránku? Na dobrú noc dobré, takže dobrú noc.
ochranca pred 10 rokmi
lepšie by bolo napísať telo granátu keďže trhavina sa v granáte nenachádzala/a myslím že ani rozbuška nebola funkčná/
funnyman pred 10 rokmi
mal ho predtym odistit ze jake tlaky budu :D
ohaj pred 10 rokmi
Volume na min. a zbytočne, ach jáj !
pouksk8er pred 10 rokmi
Už som sa zľakol že týpek z lisom tu nič neprídá :D
martyn900 pred 10 rokmi
a de je rus ? :D
michadelik8 pred 10 rokmi
núúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúdáááááááááááááááááááááááá
eighty pred 10 rokmi
2:25-2:30 ako ked mam pukance v mikrovlnke. :)
mnom pred 10 rokmi
a nabuduce plny
lufy pred 10 rokmi
stare a vyradene... repliky? :D
luckshooter pred 10 rokmi
A ja v tlaku som skoro odpadol čo som nedýchal že to buchne, a nič :D
drtihlav pred 10 rokmi
tak toto pozerat v 3D :D
craftman2002 pred 10 rokmi
2:26 - popkorn
patkoduda pred 10 rokmi
Ja čakal že to je*ne jak sviňa a oni boli prázdne :D Stratil som 3 minúty zbytočne :D
lordpro pred 10 rokmi
kedy bude nejaký cigáň vs hydraulický lis?
ebe pred 10 rokmi
Falošné ako modré Kinder jajko :D
matyi2445 pred 10 rokmi
ten Mills bomb praskal na druhý raz jak pukance :D :D
svkruskor pred 10 rokmi
Kto si ešte vypol zvuk lebo sa bál? :D
papu pred 10 rokmi
cloveka sa trosku obava o monitor