Ruský párik Svetlana a Jurij Pantelenko vyzerajú ako normálna rodinka, až pokým nepríde ich domáce zviera - domestikovaný 23-ročný medveď Stepan.

Rus kŕmi medzi dverami veľkého medveďaAutor: paruman14 830 videní

Keď ti v záhrade tečie z kohútiku ropa,Autor: nadrbelka20 093 videní

Väčšieho medveďa som ešte nevidel (Rusko)Autor: majklnajt138 985 videní

Máša a jej veľký hnedý kamarát!Autor: majklnajt43 293 videní

Lov medveďa hnedého na Sibíri.Autor: com353353 561 videní

Pán a jeho domáci miláčik medveď (Rusko)Autor: biolog78 248 videní

Len sa chlapi nehýbte, medveď vám ničAutor: tchoroid15 623 videní

Poobedná siesta s obroským medveďom hnedýmAutor: glezgot58 412 videní

Aký pán, taký medveď!Autor: uhorkac10 006 videní

Musím toho medveďa spod domu nejak vyduriť!Autor: tchoroid17 628 videní

Ako urobiť medveďa šťastným?Autor: bishop8 214 videní

Medveď hnedý vs. baribalAutor: bastardxxx26 336 videní

Už aj mazaj preč!Autor: almano134 410 videní
trickshot pred 4 rokmi a 3 m
2:24 ojj malinky 😅 a pritom z jeho hlasu cítiť medveďovú váhu 😅
hag pred 6 rokmi a 10 m
Raz ho načne a bude mat po srande.
wilanhnipirdo pred 7 rokmi a 1 m
to určite nemá sedačku z polska. ja mam 100 kg a mne sa podo mnou rozpadla
ratafak34 pred 8 rokmi a 2 m
hm a zo mna si kamos robil pitchu ze ako domace zviera mam sliepku Gertrudu...
michalmacqou pred 8 rokmi a 3 m
P>>>ekný do momentu kedy sa ozvú pudy :D
darkjoe pred 8 rokmi a 9 m
ktory z nich je ten medved? :D
xmotos125 pred 9 rokmi a 1 m
raz mu prepne..... ale len raz :D inak vidiet medveda ako sedi na gauci a pozera spravy... uz som asi videl vsetko :D
matoman pred 9 rokmi a 1 m
morďik pošol :D
lakoman pred 9 rokmi a 1 m
super.. skor niekto ma psa aj medveda :D
welder pred 9 rokmi a 8 m
dočista šaľene ľudze na tym švece
misko777 pred 9 rokmi a 8 m
zena na medveda maladjec daj ručku :D
clovek113 pred 9 rokmi a 8 m
Medveď doma, pohodka, telka, čipsy... a kua - sedačka vysedená!! :D
fachmannjudas pred 9 rokmi a 9 m
No brutus sa moze hambit.Ale co ked mu zabudnu dat zrat?
larkin pred 10 rokmi
no čo,medvedovi je fajn..... ako domov dochodcov je to pre neho super....
littlemop pred 10 rokmi
Ale medved je riadne stary.
636 pred 10 rokmi
chudak ten pes :D 2:05 že fuck my life
iko111 pred 10 rokmi
a tu u nas chodia medvede po kontajneroch v rusku su viac civilizovanejsi :)
mark45 pred 10 rokmi
ľudom už je*e
kornel pred 10 rokmi
medved na gauci - no tak teraz uz som videl vsetko
fifikos1 pred 10 rokmi
Fuj smradu tam musi byt jak v carihrade .