Brazílsky motorkár mal potrebu ukázať vodičovi osobného auta prostredník. Tesne po tom však nešťastne vrazil do kontajneru a zranil si nohu. Aj tu platí príslovie "Zlo produkuje iba ďalšie zlo".

Ukázal mu prostredník, KARMA mu to ihneďAutor: yannik30 489 videní

Instantná karma 2Autor: cyberwhore95 319 videní

Ukazovať prostredník nie je slušné!Autor: mrtee79 963 videní

PROSTREDNÍKOVÁ KARMAAutor: maschinero15 777 videní

Instantná karma ruského vodičaAutor: kameranaceste128 346 videní

Žena v bielom aute (instantná karma)Autor: ichbinhelmut70 266 videní

Chlapík na endure ukázal policajtoviAutor: nadrbelka17 992 videní

Mi ukazuješ počas jazdy prostredník? VeďAutor: katka16 357 videní

Opilcova instantná karmaAutor: suky112 859 videní

Na priechode pre chodcov (instantná karma)Autor: k1ller43 911 videní

Instantná karma z ruskej premávkyAutor: moriak32 460 videní

Instantná karma malého nevychovancaAutor: vladimire76798 797 videní

Instantná karma..Autor: monsio13 895 videní
toshiva pred 10 rokmi
ked trafil kontajner tak sa mu zmackla packa na prednu brzdu som si myslel ze bude lietet aspon 20metrof
allko pred 10 rokmi
tak mu treba, ma sa venovat riadeniu. To auto normalne odbocuje so smerovkou, naco mu ukazuje fakera.
borr159 pred 10 rokmi
toto sa mi na bicykli stavalo :D
namotavac pred 10 rokmi
dufam ze neposkodil ten kontajner :D
br23 pred 10 rokmi
ten trápny pocit ked ti ide niekto koho si vyfakoval pomôcť :D ale najvác sa mi lúbi jak zabrzdil... krása :D
artattack pred 10 rokmi
krista to co je za prehravac ?
decado pred 10 rokmi
ale ta brzdna draha :D :D to jak na lade :D
guest1998 pred 10 rokmi
velmi velký rešpekt ja mám pred motorkami :D rešpekt pre motorkárov a hlavne vela štastných km bez nehody :)
misssssko pred 10 rokmi
nechel by som take zranenie zazit :D
olovo pred 10 rokmi
au
sakrastik pred 10 rokmi
Ten kontajner bol komplic toho auta.
merrevick pred 10 rokmi
no mne ked sa podari nasetrit na motorku tak toto snad robit nebudem :D neviem kde sa tak plasil, hlavne ze prostrednik stihol ukazat. Este dobre obstal, nabuduce si urcite take somarinky rozmysli
attilaca pred 10 rokmi
hahah prekliaty motorkar :D
filip2777 pred 10 rokmi
Škoda nohavíc
myscho123 pred 10 rokmi
viem, že škodoradosť je zlá, ale ja by som zastavil presne ako to auto vedľa neho ale smial by som sa až by som sa udusil asi.. :D :D
hazard pred 10 rokmi
Skvelo umiestneny kontajner.
patriot313 pred 10 rokmi
načo mu je noha, keď nemá mozog?
jovsi pred 10 rokmi
karma je zdarma:D
muszi pred 10 rokmi
kde je detail?
iceblu pred 10 rokmi
Ake krasne teplo pri srdci...