Muž v náladičke pristúpil k policajnému auta a začal búchať na okno. Mužovi hrozí 5 rokov väzenia alebo vysoká pokuta. Video bolo natočené v meste Nižný Novgorod.

Vylez von z auta ty zbabelec! (Amsterdam)Autor: vincentvega5 445 videní

Inteligentné policajné autá na SlovenskuAutor: dokumenty7 024 videní

Policajné autá, ktoré len tak nevidíteAutor: autasunaszivot30 919 videní

Okamžite vylez z toho tanku! (Belgicko)Autor: kedzbe26 284 videní

Policajt chcel skočiť do unikajúcehoAutor: shlukskywalker13 612 videní

Ďalšie zabitieAutor: kaslemkarmu14 213 videní

Návrat policajta zo šichtyAutor: suky35 575 videní

Tak ideš von z tej mašiny?Autor: duskokaso93 541 videní

Policajné kotrmelceAutor: witner18 466 videní

Ako poriadne nasrať policajta v Rusku?Autor: bbkraj14 631 videní

Policajné autoAutor: misix56 221 videní

Vypadni von z toho auta ! (USA)Autor: aamess4 781 videní

Pan policajt, to mate prekrocenie o 40km/hAutor: s3m3no3 515 videní
misik0007 pred 10 rokmi a 1 m
návod ako získať 5 rokov kvalitnej stravy zdarma a grupáču v sprchách 7 dní v týždni :D
shadowself pred 10 rokmi a 1 m
Toto a policajti?.. Možno ako 80% tých našich Slovenských..
mnejejedno pred 10 rokmi a 1 m
vidno ze v rusku maju policajti respekt
fabio pred 10 rokmi a 1 m
akoze frajerina?????debilina...ja som odlepil s auta vsetky napisi ked boli na vecery policajti.bol som este mladyyyyyyyyyyyy
cobra99 pred 10 rokmi a 1 m
a ja že to len v holyšitwooodskych filmoch jazdí ruská polícia v žiguli :D
globalhawk pred 10 rokmi a 1 m
Jedno je isté. Z budúcnosti toto video určite nepochádza. :D
michok pred 10 rokmi a 1 m
dnes je moderne odrazit spatne zrkadlo... len si nevsimol ze toto je zigulak
usvk pred 10 rokmi a 1 m
ruska policia :D:D a tie auta :D hlavna vec ze na europu namieruju nove rakety :D
abedy pred 10 rokmi a 1 m
v USA uz by lezal so 6 gulkami :D
ebe pred 10 rokmi a 1 m
Je to rebel :D
lukiii pred 10 rokmi a 1 m
Lada 11
zer0 pred 10 rokmi a 1 m
lutujem chlapca ked ho chytia avezmu na stanicu ...
tightfish3 pred 10 rokmi a 1 m
Pekne auta tam maju.
elitk0 pred 10 rokmi a 1 m
na stanici o radiator :D
miromich pred 10 rokmi a 1 m
Tazko vytrenovani policajti :D
luciferosobne pred 10 rokmi a 1 m
To fakt tam este maju take sroty ? :D
anarki pred 10 rokmi a 1 m
presne tak do basy s nim ,nenavidim ozratych agresorov , dufam ze dostane celych 5
jozo98765 pred 10 rokmi a 1 m
ma policajt v tomto pripade pravo strielat?
michok pred 10 rokmi a 1 m
takto natocit horalku... umelec, to sa pozna
thornist pred 10 rokmi a 1 m
To sa mi zdá alebo tá Lada má elektróny ? :D :D