Český vodič ostal v nemom úžase. Autu sa na úzkej ceste nevydaril obiehací manéver a následne havarovalo. Treba dodať, že s spraviť salto s "kombičkom" nie je každodenná záležitosť.

Idiot predbiehaAutor: marekmuzika9 020 videní

Šialenec predbieha s nákladiakom a ďalšímAutor: tristan316 001 videní

Predbiehal ako idiot, skončili v nemocnici (Krym)Autor: moriak4 577 videní

Idiot Z TT predbiehaAutor: marinho3 534 videní

Ruská zima začala a preto ma neobehneš!Autor: buntajtatar3 390 videní

Idiot predbieha a spôsobí autonehoduAutor: tristan317 213 videní

Vo veľkej rýchlosti "objal stĺp" (Rusko)Autor: paruman33 062 videní

Novoročné prekvapenie v zákrute (idiot dňa)Autor: paruman3 576 videní

Frontálna zrážka BMW X5Autor: paruman50 533 videní

Konečne natrafil na niekoho s triezvym pohľadomAutor: paruman39 065 videní

Mám Bavorák a som najrýchlejší (Rusko)Autor: bazmegistan43 228 videní

Keď kamión predbiehaAutor: brekeke129 350 videní

Kto z nich bol idiot?Autor: vabene42 522 videní
hnojovod pred 9 rokmi a 2 m
Zlé gumy , zlý šofér
7marcellko7 pred 9 rokmi a 2 m
tento sa mu aspon uhybal ale su kreteni ktori vam zacnu liezt do stredu cesty ked ich obiehate..
number1one1 pred 9 rokmi a 2 m
Ty vole nesmie chýbať...
maaxoo pred 10 rokmi a 1 m
to bola riadna konfrontácia so stromčekom... jaký druh to bol?
johnnycook pred 10 rokmi a 1 m
Na Já nevím, kde jsme byla vytvořená aplikace Záchranka. Nevím, jestli na Slovensku funguje něco podobného...
toto425 pred 10 rokmi a 1 m
...krajem se rozléhá motorů řev do vzduchu letí česká krev....
michal12255 pred 10 rokmi a 1 m
Toto by si zaslužilo cenu: Kaskaderski kusok roku 2016
sharkxxx pred 10 rokmi a 1 m
takto sa kultivuje poda ne jak tie blbe traktory :D
tinoarts pred 10 rokmi a 1 m
Toto sa skejteri učia aj pol roka.
steve322 pred 10 rokmi a 1 m
Predbieha ako ja na audi :D :D ale ja este som v celku :D
aliento666 pred 10 rokmi a 1 m
Kone moje hijeee!!!!!
primalthingsome pred 10 rokmi a 1 m
Ten dialog v kabine je spomalene uplna bomba :D
minofc pred 10 rokmi a 1 m
život sa mu otočil o 365 stupňov
radsson pred 10 rokmi a 1 m
nadpis to cele vyhral :D
ebe pred 10 rokmi a 1 m
9:9:9 :D
sccarko pred 10 rokmi a 1 m
Ak nemali pasy tak museli byt pekne na sracky
makosan pred 10 rokmi a 1 m
tie komentare v ute su ako zo zle vydareneho porna :D
storm pred 10 rokmi a 1 m
za týždeň v AAA garážované, nikdy nebúrané
capacity pred 10 rokmi a 1 m
kurna a je po peknej 307sw...hadam sa mu nič nestalo
leech pred 10 rokmi a 1 m
ked to je nepada v Tatrach tak to robi vyvrtky na ceste