Rozmláťme si držky na lúke!

zobraziť viac ↓
johnatan 72 568 videní

Ich zámer sa im vydaril na jedničku. Ešte že bolo mäkké pristátie.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 24.5.2016 16:13
  • Páči sa: 92% (88 hlasov)
  • Obľúbené: 26
  • Komentárov: 56
  • Dľžka: 0:18
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: dvojité ko, k.o., fight, bitka, pobili sa, na lúke, do držky, päsťou
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (56)
zobraziť viac ↓
  • palo233 pred 10 rokmi a 1 m
    Vyplo ich.

  • dnestopride pred 10 rokmi a 1 m
    Bože môj, no načo to bolo dobré?

  • crashhp pred 10 rokmi a 1 m
    Double KO

  • mboo pred 10 rokmi a 1 m
    Synchronizácia je dôležitá! :D

  • rizlon pred 10 rokmi a 1 m
    stare dobre casy... ked sme sa ako decka mlatili a nahanali, strielali z kusi, prakov a liezli po stromoch a stavali bunkre, robili neplechu ... dnes tito chlapci hraju max penisom a mobilom v ruke svojim resp kamaratovim...

  • jakub1302 pred 10 rokmi a 1 m
    Úžasne dopasovaná hudba :D

  • papajko pred 10 rokmi a 1 m
    karci a lajci:D

  • sokratess pred 10 rokmi a 1 m
    Aspoň nie sú čierny

  • usvk pred 10 rokmi a 1 m
    ten spomaleny zaber a hudba k tomu :D:D:D oblubeneee

  • patriot313 pred 10 rokmi a 1 m
    double out

  • konor pred 10 rokmi a 1 m
    Isto reklama na O2 fér ..

  • cif pred 10 rokmi a 1 m
    kde sa dvaja biju tretí natáča

  • corcor pred 10 rokmi a 1 m
    to akoze co je? dnes je den pozitivnej hudby vo videach ci co? :D

  • jamzr pred 10 rokmi a 1 m
    ╭━━━╮╭━━━╮┈┏┓╭━━━╮ ┗━━╮┃┃╭━╮┃┏╯┃┗━━╮┃ ╭━━╯┃┃┃┈┃┃┗┓┃╭━━╯┃ ┃╭━━╯┃┃┈┃┃┈┃┃┃╭━━╯ ┃┗━━┓┃╰━╯┃┈┃┃┃┗━━┓ ┗━━━┛╰━━━╯┈┗┛┗━━━┛

  • darkjoe pred 10 rokmi a 1 m
    ako krasne sa vipli :D

  • danpaul pred 10 rokmi a 1 m
    Kto už dostal na bradu, ten vie, že to je taký stav, ako keď sa človeku točí hlava, len ešte horšie, lebo vtedy sa svet len netočí, ale lieta bez rozmyslu. Mozog je zato strašný prevít, ako dokáže neovládateľne zmagoriť celé telo a snažiť sa vyrovnať rozvnováhu, keď jediný, kto je vykoľajený je mozog. Ten to ale nevie a chytá balans, čím ho naopak stratí a telo sa zvalí na zem. Takže kam najbližšie budeš mieriť, keď niekoho budeš potrebovať dať dole? Na bradu, ale hneď ho chytaj, aby si nerozbil temeno :D

  • stevoskrucany pred 10 rokmi a 1 m
    toto mi pripomenulo ako sme si s kamarátmi chodili honievať do starej plavárni v Pezinku. Peter zobral otcovi starý časopis Leo a už sme si podelili stránky a išli na vec... ach staré dobré časy :)

  • eppix pred 10 rokmi a 1 m
    a teraz kto je lepsi ?

  • codizajn pred 10 rokmi a 1 m
    ..a hybajte domov!

  • ebe pred 10 rokmi a 1 m
    Romatikobitka :D chlapci večer už určite spolu chlastali..