Ich zámer sa im vydaril na jedničku. Ešte že bolo mäkké pristátie.

No poď, keď si frajer, dostaneš do držky!Autor: denny391103 945 videní

Potrebovali si dať do držky, tak si to rozdaliAutor: buchnad22 624 videní

Najzábavnejšia opilecká bitka (pri jazere)Autor: kobrick73 854 videní

Navzájom sa vypli! (Shamrock FC 285)Autor: zumpicka45 802 videní

Čierne princezné sa pobili asi kvôli ČiernemuAutor: atari14 438 videní

Dvojité K.O.Autor: tigrica14 157 videní

KO stenaAutor: kaslemkarmu24 569 videní

Poď, rozmlátime si držky!Autor: kaligula38 858 videní

Keď sa dvaja DEBILI rozhodnú zlomiť konárAutor: corcor33 955 videní

Taká štandardná čečenská výmena názorovAutor: shitmaster19 326 videní

Brutálne KOAutor: focalor50 005 videní

Trans-prostitútky si skočili do vlasov, bola zAutor: esterina13 578 videní

Cestná pomsta (FÉROVÁ)Autor: majklnajt22 367 videní
palo233 pred 10 rokmi a 1 m
Vyplo ich.
dnestopride pred 10 rokmi a 1 m
Bože môj, no načo to bolo dobré?
crashhp pred 10 rokmi a 1 m
Double KO
mboo pred 10 rokmi a 1 m
Synchronizácia je dôležitá! :D
rizlon pred 10 rokmi a 1 m
stare dobre casy... ked sme sa ako decka mlatili a nahanali, strielali z kusi, prakov a liezli po stromoch a stavali bunkre, robili neplechu ... dnes tito chlapci hraju max penisom a mobilom v ruke svojim resp kamaratovim...
jakub1302 pred 10 rokmi a 1 m
Úžasne dopasovaná hudba :D
papajko pred 10 rokmi a 1 m
karci a lajci:D
sokratess pred 10 rokmi a 1 m
Aspoň nie sú čierny
usvk pred 10 rokmi a 1 m
ten spomaleny zaber a hudba k tomu :D:D:D oblubeneee
patriot313 pred 10 rokmi a 1 m
double out
konor pred 10 rokmi a 1 m
Isto reklama na O2 fér ..
cif pred 10 rokmi a 1 m
kde sa dvaja biju tretí natáča
corcor pred 10 rokmi a 1 m
to akoze co je? dnes je den pozitivnej hudby vo videach ci co? :D
jamzr pred 10 rokmi a 1 m
╭━━━╮╭━━━╮┈┏┓╭━━━╮ ┗━━╮┃┃╭━╮┃┏╯┃┗━━╮┃ ╭━━╯┃┃┃┈┃┃┗┓┃╭━━╯┃ ┃╭━━╯┃┃┈┃┃┈┃┃┃╭━━╯ ┃┗━━┓┃╰━╯┃┈┃┃┃┗━━┓ ┗━━━┛╰━━━╯┈┗┛┗━━━┛
darkjoe pred 10 rokmi a 1 m
ako krasne sa vipli :D
danpaul pred 10 rokmi a 1 m
Kto už dostal na bradu, ten vie, že to je taký stav, ako keď sa človeku točí hlava, len ešte horšie, lebo vtedy sa svet len netočí, ale lieta bez rozmyslu. Mozog je zato strašný prevít, ako dokáže neovládateľne zmagoriť celé telo a snažiť sa vyrovnať rozvnováhu, keď jediný, kto je vykoľajený je mozog. Ten to ale nevie a chytá balans, čím ho naopak stratí a telo sa zvalí na zem. Takže kam najbližšie budeš mieriť, keď niekoho budeš potrebovať dať dole? Na bradu, ale hneď ho chytaj, aby si nerozbil temeno :D
stevoskrucany pred 10 rokmi a 1 m
toto mi pripomenulo ako sme si s kamarátmi chodili honievať do starej plavárni v Pezinku. Peter zobral otcovi starý časopis Leo a už sme si podelili stránky a išli na vec... ach staré dobré časy :)
eppix pred 10 rokmi a 1 m
a teraz kto je lepsi ?
codizajn pred 10 rokmi a 1 m
..a hybajte domov!
ebe pred 10 rokmi a 1 m
Romatikobitka :D chlapci večer už určite spolu chlastali..