Blíži sa koniec Európskej únie? (Sulík v nemeckej ARD)

zobraziť viac ↓
bombarderis 37 827 videní

Richard Sulík, údajne najčastejšie pozývaný zahraničný politik v relácii Sandry Maischberger na nemeckej TV stanici ARD.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 23.5.2016 17:27
  • Páči sa: 94% (115 hlasov)
  • Obľúbené: 20
  • Komentárov: 196
  • Dľžka: 9:21
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: richard sulík, eu, európska únia, utečenci, ard, tv
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (196)
zobraziť viac ↓
  • velvetko pred 10 rokmi a 1 m
    Palec hore

  • xaraxas pred 10 rokmi a 1 m
    ma moj hlas.

  • slavovnick pred 10 rokmi a 1 m
    ved sa nastoly NWO to vie kazda antiovca..

  • steve322 pred 10 rokmi a 1 m
    Hmm to su tu este vacsie svine ako fico merkell a spol fuj uz ked vidim tie ksichty je mi zle uplne sme podriadeny sme len otroci sme iba cisla fuj radcsej taketo videa ani pozerat uz nebudem ..

  • poison27 pred 10 rokmi a 1 m
    Odvážny človek

  • eighty pred 10 rokmi a 1 m
    Ked som pred rokmi zaskrtol ano pre vstup do EU slubovali volny pohyb v ramci shengenu obcanom EU a nie hociakej chamradi. Slubovali transparentnost. Teraz riesia ako zakriveny banan, cervene jablko a aky velky melon mam jest. A k tomu o tom rozhoduju same pixe, transvestiti a buzeranti. Dakujem. Ja som chcel europu kde budem v bezpeci. A budem mat moznost co a kde budem robit. V tejto EU veru v bezpeci nie som. A slobodny uz nie som vôbec.

  • krtek93 pred 10 rokmi a 1 m
    tomu mlademu v modrom saku by som utrhol ten jeho židovsky nos a narval mu ho do prdele

  • rakew23 pred 10 rokmi a 1 m
    BY SOM POVEDAL KRATKY ARGUMENT: Oni zničia europu tym že ju premnožia za 100-200 rokov,stupne kriminalita,choroby,naboženske vztahy, a + my občania budu nepokoje/protesty a dalšie TERORISTICKE ATENTATY!!! to nevravim o SK ale aj nemci čo sa tam deje tu nejde len o SK ale o celu europu!!!!!

  • azbest pred 10 rokmi a 1 m
    No však jasné, že sú spokojní s frau Merkel :D však ona len pokračuje tam kde ich fuhrer skončil ... Frau Merkel vie, že genocída plynom nieje riešenie ...

  • stiffler pred 10 rokmi a 1 m
    volil som ho a som rad ze su taki politici este na slovensku ako on, neboji sa povedat na plnu hubu to co vsetci vedia - len su priposrati a populisti na to aby to priznali...

  • loktar pred 10 rokmi a 1 m
    len naňho pozeraju jakeby nemali na rohlik... nemaju čo povedať ku.rvy :D pride mi že všetci su tam proti nemu

  • danpaul pred 10 rokmi a 1 m
    Chcú, aby sme my museli dodržiavať Lisabonskú zmluvu, ktorá nám prikazuje prijať utečencov, ktorí sa sem dostali vďaka tomu, že Taliansko a Grécko nedodržiavajú Shengenskú zmluvu. Tiež si neuvedomujú, že Slovák ich nechce ani vidieť. A to aj preto, že keď chcel ísť do Nemecka pracovať Slovák, tak ho poslali domov, lebo pre neho nemajú prácu a ako občanovi EÚ mu ani nemôžu udeliť azyl. Keď im tam príde arab, tak pre neho majú aj prácu aj azyl. EÚ zradila svojich občanov tým, že robí všetko, čo diktuje Merkelová. My sme v porovnaní aj s Rakúskom chudobný štát a nemáme na to, aby sme si sem pozývali arabov na dovolenky. My nemáme ani dostavané diaľnice. Keby najskôr pomohli Slovensku dostať sa na ich úroveň a potom nám začali diktovať nezmysli, tak by boli v práve. Ale oni nás len využívajú ako smetisko a lokálnu lacnú pracovnú silu, kým majú ich firmy daňové prázdniny a potom pápá Slovakia. Takú spoluprácu si môžu strčiť

  • axolotl11 pred 10 rokmi a 1 m
    Aspon jeden suverenny politik, ktory haji nase zaujmi.

  • n0id pred 10 rokmi a 1 m
    hmm Sulik bude rad ked ho do 2rokov niekto niekde nezakope .. ma gule a preto som ho volil ;)

  • korke pred 10 rokmi a 1 m
    jeden to nezmeni... a myslim ze v dnesnej dobe ani cely jeden stat ludi to nezmeni...proste stym nikdo nic nespravi...len nam stym mrdaju na hlavy..media nam mrdaju sracky otravuju zivot.. :( ..som jediny co ma sice len ultraHD 110cm telku ako monitor? :D...

  • dazdn1k pred 10 rokmi a 1 m
    len si stelie na spravnom misste....

  • vzdelanyi pred 10 rokmi a 1 m
    Sulik je makac najvacsi ...respekt za to co hovori ..vsetkych tam zotiera jak hovna ...Dolezite je co si mysli slovensky narod..a vzdy to tak povie..to sa mi najviac paci ..asi jeden z mala politikov ktory sa vyjadri ako mu huba narastla aj ked si s tym moze sposobit problemy ..a hentie hyeny zas-srane tam len melu poucky a na narode im nijako nezalezi...

  • hulihlav pred 10 rokmi a 1 m
    Viete prečo je to na slovensku z roka na rok horšie a horšie ? Lebo si tu furt len sťažujeme ako to je celé zle a voľbami to bude len horšie a politici tí sa im radi vysmejú a dokážu že fakt to môže byť horšie :)

  • gazemberg pred 10 rokmi a 1 m
    tá baba, čo sedí vedľa neho je celkom pekná.. všimol si niekto? :D

  • foramen pred 10 rokmi a 1 m
    pekne si to ten sulik zostrihal, aby nevyzeral jak co cot. ale inak mam rad liberalne postoje SAS a ich snahu o zmenu , aj ked su skoro vsetci tragicky nekompetentni. skoda len, ze aj tieto nove, moderne, progresivne strany maju stale ten dedinsky pohlad na svet. ale ved to je take slovenske , my mame pravdu a preto niet priestoru na kompromis , len jeden apel vazeni !!! neserme Nemcov pre EU ,lebo tu maju najvacsie investicie a taktiez amikov za NATO lebo sami na vlastnu obranu prdime, su to len ludia ako my, aj im moze dojst trpezlivost s nami. daj nam boze rozvahu a zdravy rozum. peace