Švédsky lyžiar Jon Olsson v službách RedBull vyskúšal, či sa vyvezie na Lamborghini so špeciálne upravenými pneumatikami na kopec v Nórskom lyžiarskom stredisku Fonna Glacier. http://www.folgefonn.no

Zmizni z môjho pozemku! (Nórsko)Autor: baltazarq19 186 videní

Hore kopcomAutor: katka34 517 videní

4x4 hore kopcomAutor: lama60 920 videní

Keď nie do kopca, tak dole z kopca (Nitra)Autor: zoomkacik8 025 videní

Xenses, tam, kde voda tečie hore kopcom (Mexiko)Autor: kosicka20 976 videní

Keď robíš na lyžiach frajeraAutor: kalatrava4 417 videní

Keď voda tečie hore kopcom (Anglicko)Autor: melampyrum28 252 videní

Prašan si užil naplnoAutor: tchoroid12 599 videní

Lyžiar Mal šťastný deňAutor: jozo00432 883 videní

A zrazu cítil, že dačo! (45 metrov)Autor: kedzbe43 087 videní

Prejazd vozidiel nad 12 metrov zakázaný!Autor: kedzbe2 961 videní

Najskôr lyžiar, potom lyže (USA)Autor: l3bron19 722 videní

Kde kamion nemôže,traktorista mu pomôžeAutor: halamadrid6 123 videní
ebe pred 10 rokmi a 1 m
fuj fuj plaší zvieratká svište a kamzíky :D
majkljibb pred 10 rokmi a 1 m
chlap s najstylovejsou RS6 mal ist na nej :D
cselki pred 10 rokmi a 1 m
to by zvládla aj naša W3Ska na ŽSR :D
robo3490 pred 10 rokmi a 1 m
S takym marketingom co ma redbull by nemuseli predavat len energy drinky ale kade co a vsetko by kupili ludia :D
jozo98765 pred 10 rokmi a 1 m
nech skusi ist na tom lambordžini po celodennej lyzovacke..trosku pomedzi bubny
asterix47 pred 10 rokmi a 1 m
toho lyžiara si viem predstaviť aj ako bad ass záporáka v nejakom filme :D
xmotos125 pred 10 rokmi a 1 m
pfff Ken Block toto robil pred 10 rokmi :D
pedro727 pred 10 rokmi a 1 m
nech to skúsi na lyžiach a pokojne aj s hrotmi :)
luciferosobne pred 10 rokmi a 1 m
Praca snov :D
galileo26 pred 10 rokmi a 1 m
ksichtí sa jak bábika čaky :D :D
caporegime pred 10 rokmi a 1 m
0:59 má volant na ľavo a 1:02 už na pravo, šikovne prehodil :)
dildovaggins pred 10 rokmi a 1 m
vyzerá ako Ace Ventura
forji pred 10 rokmi a 1 m
Taxi taxi
kristianpm pred 10 rokmi a 1 m
OMG utlačený vyrovnaný ,,vyratrakovaný,, sneh, do ktorého sa dá vŕtať - na tom by sa dalo jazdiť aj s bežnými reťazami a na bežnom aute, len neviem kto by si mohol dovoliť objednať celú zjazdovku v sezóne na jazdenie
klubo pred 10 rokmi a 1 m
kokos to by som si inak vyskusal to musi byt paradny zazitok
chrishaffeyy pred 10 rokmi a 1 m
nech to ide skúsiť frajer na slovenské cesty :D
zuho pred 10 rokmi a 1 m
isiel tak pomaly,ze som si pravym tlacitkom dal na 1.5
dnestopride pred 10 rokmi a 1 m
Bože s takými pneu vyjdem aj so škodou 105.
firhang pred 10 rokmi a 1 m
božičku.. ten zvuk..
brunoo pred 10 rokmi a 1 m
na bicykli a na ráfikoch a potom môžme rozprávať o frajerine :D :D :D :D :D :D :D