Tak aj u nás sa unášajú deti, en to ešte nevieme robiť profesionálne,..
Sociálka na škole odoberá Marca. Odobrať dieťa prišiel Mgr. Marián Mádel (pravdepodobne to bol on, keďže sa podľa triednej učiteľky nepreukázal žiadnym dokladom totožnosti), Mgr. Marušková z Úradu práce sociálnych vecí a rodiny-Banská Štiavnica, pracovisko Žarnovica a matka Blanka Gregušová. PÁNOVI BY SA ZIŠLO ŠKOLENIE !!! Vstup do triedy, vyhlásenie mena ako na popravu, násilné odobratie,.. skoro ako barnevernet.

Sociálka odoberá 3.ročného AďkaAutor: monssi4 235 videní

Kde bola v tom čase sociálka?!Autor: l3bron2 803 videní

Harry Potter sa pobil v školeAutor: tigrica93 979 videní

Blbci v školeAutor: mary98 282 videní

Šialenci v školeAutor: barlog95137 036 videní

v skole 5Autor: kiko88553 053 videní

v škole 6Autor: kiko88553 529 videní

v škole 7Autor: kiko88555 928 videní

v skole 4Autor: kiko88553 751 videní

v skole 2Autor: kiko88553 848 videní

V skole 1Autor: kiko88555 944 videní

Bitka pri školeAutor: jasa18 121 videní

Disco v školeAutor: duri12315 552 videní
misiak912 pred 8 rokmi a 9 m
A za dalšie, keď to už musí podľa zákona natáčať, tak nech nenatáča svoj rozkrok, dement.
misiak912 pred 8 rokmi a 9 m
Pánovi by sa zišlo riadne cez pysky, nie školenie.
luksoo225 pred 10 rokmi a 1 m
arogantné hovada , je jednoznačne že dieta s nimi nechcelo isť a nemalo by sa to robiť v záujme dieťaťa ? ! ked už tak si ho mohli aspoň zavolať do riaditelne a tam si ho odobrať aby to nevideli ostatné deti ktoré z toho boly traumatizované ..
jezissom pred 10 rokmi a 1 m
Chlapče ty dostaneš na pišu.
slovenskahrdost pred 10 rokmi a 1 m
kde je teraz pan Fuhrer ked narkomanska parazitka sa doteraz o dieta nestarala a rozhodla sa vziat si dieta len aby mohla dostavat davky...alebo toto nespada do jeho primitivneho programu v ktorom slubi ocistit Slovensko?
hencik pred 10 rokmi a 1 m
čo je retardovaný? odťať mu hlavu, aj tak ju nepoužíva...
rado407sw pred 10 rokmi a 1 m
Neviem presne o čo tu ide, ale toho úradníckeho zmetka zasratého by som vykopal až do inej galaxie... Bohača tie detičky.... Hovado skurv3n3 :@ (s)