V talentovej šou Britain's Got Talent Nemka Anna Klinge uchvátila porotu najmä svojimi nohami, ktoré využila vo svojom vystúpení.

Bjanka - nohami rukamiAutor: slunkoo3 213 videní

Keď nevieš jazyk, dohovoríš sa ajAutor: shlukskywalker7 053 videní

Amerika má talent a zmysel pre recesiu 2019Autor: arilus8 466 videní

Porotu zdvihlo zo stoličiek! (Mongolsko máAutor: lilinka69109 878 videní

Talent sa pozná hneď (najviac sa tešil DieterAutor: rudy11147 128 videní

Odpísali ju skôr, ako to pochopiliAutor: buntajtatar143 459 videní

Tento šamlík nie je ručná práca!Autor: lajkit91 403 videní

Kapela TerazMY - Winko pije ..Autor: corcor8 043 videní

Slon s piatimi nohami.Autor: miko66628 653 videní

Tanec s rukami II.Autor: frank7433 961 videní

Francúzsky beatboxer MB14 šokoval porotu svojimAutor: terazvarim2 581 videní

Porotu ohromil jedným šlukom z bonga (HlasAutor: albatros65 975 videní

Kyselina sírová vs. mokrá špongiaAutor: tommygun53 503 videní
pechzd pred 10 rokmi a 1 m
inak liezlo mi na nervy ako stale ukazovali na porotu a divakov... šak takmer nič z toho nemame...
hallo759 pred 10 rokmi a 1 m
0:48 opicka v dzungli sa smeje podobne
krtek93 pred 10 rokmi a 1 m
dal by som tie v porote :P
attilaca pred 10 rokmi a 1 m
0:48 takú kres papulu
sifo44 pred 10 rokmi a 1 m
Perfišto ... :D
tricky pred 10 rokmi a 1 m
a nikomu nedoslo, ze pozerali cely cas na zensku s roztiahnutymi nohami..
tricky pred 10 rokmi a 1 m
tak byt v dnesnej dobe originalny a prekvapit... klobuk dole slecne!
aggro pred 10 rokmi a 1 m
0:48 Ten smiech mii uplne pripomina zaciatok pesnicky od Gorillaz - Feel Good Inc :D
batman159 pred 10 rokmi a 1 m
bože ja nechcem vidieť sproste ksichty v tej porote ....
mnom pred 10 rokmi a 1 m
ukazala ake ma kurie oka a aku ma spravenu pediakuru
wopel pred 10 rokmi a 1 m
neznášam tie trápne, hrané reakcie poroty
ebe pred 10 rokmi a 1 m
svoje hlavné číslo má ale inde :D
copper pred 10 rokmi a 1 m
to bolo fakt az take dobre? chyba tu niekto kto by zakrical to povestne cisar je nahy
untenwasserman pred 10 rokmi a 1 m
Frajerka je
baset pred 10 rokmi a 1 m
To jejich oooo maaj god je tak stupid..
trubadurturbo pred 10 rokmi a 1 m
takéto vystúpenia patria do talentov...a nie ako na slovensku len speváci a tanečníci....to je už opozerané , treba niečo originálne...palec hore
rebbeach pred 10 rokmi a 1 m
parada
lubertinoo pred 10 rokmi a 1 m
toho teploša Davida nemôžem ani vidieť ...
jarosvalba pred 10 rokmi a 1 m
Majstri svetla. Už by ste mohli spojazdniť prehrávanie videí všetkým!!
candy pred 10 rokmi a 1 m
bože taká sprostosť