Tento Arab nemá veľmi rád výťahy, ani schody. Radšej sa lipcuje po fasádach...

Skutočný spidermanAutor: lubocko41 055 videní

Opičí král - Jyothi Raj 2Autor: jozef2407 916 videní

Thajský spiderman lezie na obrovský stromAutor: johnatan28 408 videní

Opičí král - Jyoti RajAutor: jozef24041 847 videní

Pozri na neho, Stromokocúra Spidermanovského!Autor: mrtee11 582 videní

Rýchly lezecAutor: katka31 196 videní

Je to skutočný SPIDERMAN?Autor: godzilla12 038 videní

Aj Spiderman by mu mohol závidieťAutor: kalatrava5 740 videní

Poľský SpidermanAutor: deflo42 140 videní

Pes spidermanAutor: rowdies17 852 videní

Izbový spidermanAutor: katka21 746 videní

Ruský spiderman 2Autor: artyom8 277 videní

Český "Spiderman" Libor HrozaAutor: luda35 713 videní
serwerito pred 8 rokmi a 5 m
0:16 chudakovi erekčný kružok odpadol už mu nebude stať - hlava na krku
chorochrontochor pred 10 rokmi a 1 m
v 0:13 musel umriet lebo potom mu odpadla umbakarna :D
darkenalien pred 10 rokmi a 1 m
Princ of persia :D
zlost1993 pred 10 rokmi a 1 m
že mu tie uteráky čo ma na sebe neprekážajú :D
feri666 pred 10 rokmi a 1 m
chara...pomale
quehegan pred 10 rokmi a 1 m
Princ of Persia :D
korke pred 10 rokmi a 1 m
Prince Of Persia z 1990
ujovecernicek pred 10 rokmi a 1 m
Toto som počul v krčme.Chlapík sa pýta cigána: Vieš prečo som ja biely a ty čierny? Nie. Lebo do mňa Pán boh fúkol dušu, a do teba prdol. Ktovie čo by povedal na moslimáka.
mikimous pred 10 rokmi a 1 m
Od.Je.Ba.L , si Turban z Hlavy :D
cartmanncartmann pred 10 rokmi a 1 m
muslimak to zvladol aj so suknou... Nech mu ollah do analu nalozi...
pampusiq pred 10 rokmi a 1 m
Co sa smejete ved v 17 sek. mu odletela pneumatika, mohol sa zabit.
centrume pred 10 rokmi a 1 m
saudska araaabia
lopik pred 10 rokmi a 1 m
prd spiderman.... prince of persia to je :D
stryckosam pred 10 rokmi a 1 m
prince megahit - prides k stene a stlacis sipku hore. Ak si nedas pozor, rozseka ta obrovsky plech.
kingofthering pred 10 rokmi a 1 m
Altair Ibn-La Ahad
johny1201 pred 10 rokmi a 1 m
je to assassin :D
angell pred 10 rokmi a 1 m
ale nikdy nevieš či nemá na sebe nejaké prekvapenie :) hneď bude bombovo :D
mrpric3 pred 10 rokmi a 1 m
cakal som ze spadne, ked mu odpadol antigravitacny limec 0:16 :O
matkozuzka pred 10 rokmi a 1 m
o 3 sekundy by bol rychlejsi keby sa nehral z tou chuj..vou satkou
kajman31 pred 10 rokmi a 1 m
chlapec ma trening ked bude v Nemecku vykradat byty :D