Príklad statickej energie generovanej počas procesu výroby flexibilnej fólie.

Statická elektrina a mačkaAutor: katka33 895 videní

Statická elektrinaAutor: tigrica12 245 videní

To bol naozaj veľmi presný kriketový odpalAutor: godzilla7 460 videní

Čo dokáže statická elektrinaAutor: didusqo55 141 videní

Skrat v rozvádzači vysokého napätia (Rusko)Autor: lilinka6986 305 videní

Volajte elektrikára! (Kanada)Autor: bazmegistan41 874 videní

Idylický výhľad z kuchyne v meste TomskAutor: arilus26 963 videní

Keď strčíte 220 V do pohára s vodouAutor: likeler49 279 videní

Tancuj tancuj vykrúcaj, len ma elektrikaAutor: deflo31 733 videní

Finta s balónomAutor: nellerko2643 693 videní

3 Volty a 500 AmpérovAutor: turista67 771 videní

Môže statická elektrika zničiť komponenty?Autor: lordmmx1 977 videní

Strapce POMSTY v živom vysielaní (Brazília)Autor: lenin16 514 videní
slovodobitky pred 4 mesiacmi a 3 t
flexibilná fólia? Veď je to obyčajná strečka
czechiaking pred 3 rokmi a 9 m
A takhle vznikají defekty v izolacích li-ion akumulátorů které pak samovzplanou.
tidlifon pred 10 rokmi a 1 m
prierazne napatie vzduchu pri normalnej vlhkosti je 30kV / cm. Ta rolka vyzera byt fakt velka :D
sharkxxx pred 10 rokmi a 1 m
a co to nenapoja do siete? nejaku tu mWh by isto vyrobili :D
korke pred 10 rokmi a 1 m
dole uradovala minuskova mafia zase
palozo pred 10 rokmi a 1 m
hej do kelu v robote do bublinkovej fólie balím veci a ešte to obaľujem týmto a furt potom dostávam také šlehy ... a pozitívna energia to asi nebude :D
kubi255 pred 10 rokmi a 1 m
ionizer by nepomohol ?
king88 pred 10 rokmi a 1 m
Je statická elektrina nebezpečná pre život?
dontgetmewrong pred 10 rokmi a 1 m
Tesla by pohonil
jozkoj pred 10 rokmi a 1 m
To je ešte slabota... V chemosvite svokor dostal polmetrovú iskru do hlavy. Vravel, že jak keby mu perlikom dakto tresol po kečke, že hodinu bol mimo reality. A jeho kolega dostal do nádobíčka... :D
blackops059 pred 10 rokmi a 1 m
epicke
marob22 pred 10 rokmi a 1 m
kua treba to nejako zberat
sklo pred 10 rokmi a 1 m
Veď to je len zváračka fólií :)
kakobikes pred 10 rokmi a 1 m
dosť také , že to ochrany nevypínajú kedže výboj určite preráža aj na kostru
toftik pred 10 rokmi a 1 m
aj odvádzajú do verejnej siete?
jigsaw pred 10 rokmi a 1 m
da sa to nejak uchovavat? :O
pitbull43 pred 10 rokmi a 1 m
bu
sancrosanct pred 10 rokmi a 1 m
echt gold
matejetam pred 10 rokmi a 1 m
ech
honceps pred 10 rokmi a 1 m
ach