Pochod extrémistickej organizácie Severské (nordické) hnutie odporu vo Švédskom meste Borlänge. Organizácia je známa nesúhlasom s neeurópskou imigráciou do severských krajín. Samozrejme nechýbalo zopár slniečok, ktoré rušili inak pokojný pochod extrémistov.

Švédsko má talentAutor: peter69186 970 videní

Švédské video na podporu UkrajinyAutor: angerfistt1 651 videní

Švédsko - dobrovoľná cesta do peklaAutor: pavelfcb4 873 videní

ZOH 2010 - Švédsko vs. Slovensko 3:4Autor: bobeeck92410 328 videní

Švédsko má talent 2Autor: domusa24 420 videní

Migrujúci bojoval s policajtami (Švédsko)Autor: rodneymckay4 867 videní

Kapitán Švédsko zachráni deň!Autor: v4v22 849 videní

Slovensko - Švédsko 4:3Autor: zlatichlapci38 772 videní

WRC - Švédsko 2010Autor: d4rky10 853 videní

Švédsko posiela Ukrajine múzejnéAutor: rocketbunny1 179 videní

Eurovízia 2009 - ŠvédskoAutor: mishsuli5 852 videní

čista nehoda miesto červenej vlajka zelena naciAutor: noone1 954 videní

Švédsko vs. Kanada ZOH 2014 SočiAutor: 55robo554 930 videní
felix282 pred 9 rokmi a 2 m
hmm co je lepsie mat tu vrahov bojujucich v mene fasismu alebo islamu teraz si neviem vybrat,je lepsie ludi upalovat v peciach ako hitler alebo v klietkach ako tych neborakov co upalili islamisti...........podla mna je to svinstvo aj jedno aj druhe ale nacista bude mat pravda vzdy iny nazor ucel svati prostriedky ze?
orkam pred 10 rokmi a 1 m
Boa. Kto sú to tí slniečkáry ? :D však to všade počúvam zo všetkých strán a neviem poriadne kto to je :D to sú lezby ? a gayovia ? či kto ? :D
jarabak pred 10 rokmi a 1 m
ANKETA: Zakázať zákonom fajčenie na balkónoch?
zeusacik pred 10 rokmi a 1 m
kde je ten nemecky politik :) ten by vedel hned spravit poriadok s tymi imigrantami :)
zer0 pred 10 rokmi a 1 m
prečo su extremisti?lebo maju iný nazor?
lowec81 pred 10 rokmi a 1 m
takych provokaterov ako tam prisli treba likvidovat dpc .
rizlon pred 10 rokmi a 1 m
a slunickari provokuju vedla...
clovek113 pred 10 rokmi a 1 m
0.31 - Mám v p.iči, mám v p.iči..
loktar pred 10 rokmi a 1 m
mam to cele v pi.či :D
radekhgt pred 10 rokmi a 1 m
Ved presne o toto im ide...Postvat sa nas proti sebe aby migranti mohli byt tymi chudacikmi vo svete...a potom nam to tu naj*ebu tak ze budeme plakat...
atheysm pred 10 rokmi a 1 m
0:31 to kde sa tam vzali morky?
laktobacil pred 10 rokmi a 1 m
slnieckarov by mali povinne kastrovat aby sa to nerozmnozovalo dalej
pajuskator pred 10 rokmi a 1 m
čo kričí??
NAS*R SI??? :D
quixik1 pred 10 rokmi a 1 m
tym slnieckam by som doprial nocny pobyt v moslimskej stvrti.. garancia ze do 20 min su extremistami..
7fero7 pred 10 rokmi a 1 m
Čo je na tom extrémistické? Chorý popis...
letsgo pred 10 rokmi a 1 m
Nesuhlasom k samodestrukcii sa stavas extremistom. Vitajte v EU.
dave777 pred 10 rokmi a 1 m
Jednou z metód propagandy je ,,psia hlava . Ak niekomu nasadíte psiu hlavu, nevyzerá ako slušný človek. Robí sa to veľmi jednoducho. Stačí iba, keď sa s menom človeka neustále spájate emocionálne slovo s negativným vyznením, stačí to robiť dostatočné dlho..Používajú sa nato slová, ktoré končia na ,, -istá alebo ,,- fób. Napríklad fašista Novák, extrémista , nacista Novák, rasista Novák, stačí vytvoriť efekt aby vám to bolo z duše odporné. V minulosti mali media mali odlišní názor, dnes je viac menej jednotný, ako je to možne??? Aby vytvorili média želaný obraz tak musia byť viac menej v propadande totožné a to sa môže podariť len vtedy ak oligarchovia čo su previazaní s politikmi, kúpia média. Penta vlastni: Plus 1deň, plus 7dní, sme, trend, Šarm, Vasárnap, TV oko, Új szo, aktuálne.sk, atlas.sk, centrum.sk, ženy sk a mnoho iných.. Penta je previazaná so stranou sieť. J&T vlastni TV Joj, noviny.sk, Ta3( ta3 vlastní kmotrík- pravá ruka J&T
dzouzef pred 10 rokmi a 1 m
ta sliepka od 0:31 :D
patriot313 pred 10 rokmi a 1 m
0:30 - kotkodáááák
rptr pred 10 rokmi a 1 m
To škatuľkovanie na fašistov a extrémistov je dobrý prostriedok ako ovládať myseľ ľudí. Nikto nechce byť takto onálepkovaný a tak radšej drží hubu a krok a nepovie svoj názor nahlas. Keby všetci ľudia na Slovensku hovorili otvorene svoje názory, tak by sme mohli 90% ľudí onálepkovať ako fašistov a extrémistov. Otázka by potom bola, či by bolo možné stále označovať väčšinovú populáciu za extrémistickú alebo by sa stali extrémisti zo zvyšnej menšiny?