Neďaleko Las Vegas prebehla prvá testovacia jazda Hyperloop. Táto technológia by mala do roku 2020 zabezpečiť presun z Los Angeles do San Francisca za neuveriteľných 30 minút.

Hyperloop One a jeho víza v budúcnosti mobilityAutor: palo3993992 358 videní

Brutálny VW Golf II 16V Turbo s výkonom 1233 HP!Autor: romales86 430 videní

Zrýchlenie z 0-247 km/h za 9,8 sekundyAutor: jokyns24 872 videní

Lamborghini Aventador - StealthfighterAutor: cars4ever9 851 videní

Z 0 na 399 km/h za 5,774 sekundy (Toyota GT-86)Autor: zork46 674 videní

Keď okolo preletí Bugatti ChironAutor: vadala33 206 videní

328 km/h s Tesla Model S Plaid Track Package naAutor: bombarderis18 986 videní

0 - 500 km/h pod 4 sekundy !!!Autor: fastmm54 925 videní

Z 0 na 387 km/h za 6.05 sekundy!Autor: vpiatoksapije53 821 videní

Marcos TSO GTC - Britský krásavecAutor: bojovnik6 380 videní

Green Team Formula - z 0 na 100 km/h za 1,779Autor: k1ller42 223 videní

Zvuk Porsche Carrera GTAutor: kobe26 919 videní

Zažiť zrýchlenie z 0 na 200 km/h za 1 sekundu?Autor: dynamitero75 272 videní
kajman31 pred 10 rokmi a 1 m
bude to pre Smer dalsi hyper-lup
centrume pred 10 rokmi a 1 m
maju sa co ucit od japoncov a cinanov tam vlaky jazdia 400 km/h
misho1680 pred 10 rokmi a 1 m
no v amerike sa uz testuje a tu poriadne nevedia co to je :) ale do 2020 bude mozno premavat medzi BA a Wien a k tomu bonus obchvat :) hahaha
peter666 pred 10 rokmi a 1 m
noo nepride mi to ako by išiel za sekunfu 160 , neak pomali sa rozbieha
1551 pred 10 rokmi a 1 m
a čo to je vlastne? lebo hovno tam vidieť a mi to pripadá ako raketka na kolajničkach :D
centrume pred 10 rokmi a 1 m
je to hlupost
raubbyy pred 10 rokmi a 1 m
keby sa to skutocne masivne rozsirilo, cena ropy by sla pekne dole
centrume pred 10 rokmi a 1 m
strasna blbost toto ma byt test ved to je doslova na smiech, snad tomu neverite ze to raz vznikne ved sam musk tomu neveri..... radsej mali dat postavit japoncom poriadnu trat
centrume pred 10 rokmi a 1 m
na konci zacal dymit
fasimodo18 pred 10 rokmi a 1 m
proznajte sa že ste čakali väčšu rýchlosť :D
gojko423 pred 10 rokmi a 1 m
dohromady som nič nevidel
darkstorm pred 10 rokmi a 1 m
San Francisco je nielen filmovo ale aj reálne oblasť ohrozená zemetraseniami.Nie som si istý či je to najvhodnejšie stavať to tam.
robiovic pred 10 rokmi a 1 m
najviac WTF akcia roku...len ukludnuju akcionarov a investorov aby dali viac prachov a predlzili terminy.
iminlove pred 10 rokmi a 1 m
ze toto ma byt medzi bratislavou a viednou... to urcite, zase sa niekto nabali a zdrhne, nieco na styl alwegu
zdenndo pred 10 rokmi a 1 m
keď ma chytí po proteine sr*čka, tiež mám podobné zrýchlenie.
lemarx pred 10 rokmi a 1 m
nechápem čo je na tom také úžasné :D
chocolatic pred 10 rokmi a 1 m
Ako sa už Andrej Danko vyjadril : Neznášam tie žlté hyperloopy, radšej mám tie naše !
delacroix pred 10 rokmi a 1 m
Rok 2021 - Steven Seagel účinkuje v akčnom filme únos hyperloopu .. film trvá neuveriteľných 30 minút ..
iaan93 pred 10 rokmi a 1 m
ten stroj je aký veľký ? lebo sa mi nezdá, keď pri 160 km/h išiel moc rýchlo ?
quixik1 pred 10 rokmi a 1 m
este rany z dela chybali a roztlieskavacky