11.5.2016, Příbram. V úvode futbalového zápasu 29. kola českej súťaže medzi Příbramom a Slaviou Praha priťahoval pozornosť okrem diania na hracej ploche aj štvrtý rozhodca Marek Pilný za postrannou čiarou. Povinnosti si totiž plnil pod vplyvom alkoholu.

Ožratí kamarátiAutor: suky75 812 videní

Maďarskí pilčíci sa vracajú zo šichtyAutor: hosentroger56 327 videní

Opitý rozhodca na trávnikuAutor: quaresma770 896 videní

Polícia zatkla na mol opitého muža, ktorýAutor: kobrick15 656 videní

Opití páni stavajú na festivale stanAutor: roubbbi85 933 videní

Ožratý Frodo a GandalfAutor: majklnajt21 563 videní

Na mól opitý holubAutor: cyberwhore31 030 videní

Iba osem pivečiek som vypil (Brno, Česko)Autor: terazvarim13 767 videní

Ožratý automechanik Voloďa sa pripravuje naAutor: sviatoslavsenior21 287 videní

Vypiť fľašu tvrdého alkoholu na EX nie jeAutor: yannik18 827 videní

Ožratí ľudiaAutor: miko4x418 481 videní

Ukrajinský robotníkAutor: marlborka20159 742 videní

Bosniacky MOONWALKERAutor: kobrick63 549 videní
elfo pred 2 rokmi a 3 m
zo štyroch boli ožratí len dvaja takže pohoda :D
milujemsk pred 9 rokmi a 2 m
Moc ožratý nebol, keď vedel kde je zem, aby na ňu spadol.:D:D
frankenshtajn pred 9 rokmi a 2 m
Ten pocit ked si na srot a snazis sa tvarit inteligentne :D
eighty pred 9 rokmi a 2 m
Som prekvapeny, ze tak nefunguju aj nasi rozhodcovia. Lebo na Fortuna ligu musis byt riadne namazany aby si sa isiel na tu ubohost pozriet...a este aj platit za vstup. :(
clifford pred 9 rokmi a 2 m
Staršie video . Vraj ich zmohla slivovica. :)
sakrastik pred 9 rokmi a 2 m
Ale hráči, čo ho chcete uštvať ? !! Však majte trochu strpenia a nebehajte tak rýchlo . :-)
tightfish3 pred 9 rokmi a 2 m
Co je ulohou stvrteho rozhodcu? Co viem tak akurat svietia tabulkou ked sa strieda
vojak pred 9 rokmi a 2 m
5 bodov za snahu :D
rastopisko pred 9 rokmi a 2 m
rád si honkám v prítmí domova, skrz brány vášne a porozumenia pod dohľadom pastora za ladných tónov Georga Michaela z kazety môjho stereo prehrávača, stále keď mama nie je doma a myslí si že sa učím a ja len žhavím péla celý deň :)
holota pred 9 rokmi a 2 m
po bycich zapasoch najdebilnejsi sport :D
sifo44 pred 9 rokmi a 2 m
Ako delo ... :D
clavata pred 9 rokmi a 2 m
joj noa :D čorobi take doležite okrem pobehovania okolo bandy buzerantov ? :D
marshaii pred 9 rokmi a 2 m
no a?, kdyz ja se tak divam na ten nas fotbal, tak se taky musim na to opit :-)
firth pred 9 rokmi a 7 m
Možno sa mu narodil syn a trochu si zapil na lačno, jedno je však isté už dopískal a na dlhu dobu...
vecmravec pred 10 rokmi a 1 m
Prepískol to :D :D :D
sakrastik pred 10 rokmi a 1 m
Ale, všimnite si tú snahu !
yannik pred 10 rokmi a 1 m
takto sa najepiť
nezmo32 pred 10 rokmi a 1 m
Je to len hra ľudia kľudne nech sú tam ožratý všetci možno by som si tak pozrel aj nejaký ten zápas mužstvo proti chlastu :D :D
anomym1 pred 10 rokmi a 1 m
A oni chcú, aby sme mali spoločnú ligu. Dnes je to rozhodca, zajtra tréner a pozajtra celé mužstvo. Myslím, že nás k tomu nepotrebujú, nech sa spíjajú sami vo svojich ligách.
altctrl pred 10 rokmi a 1 m
Hľa takto chodí súdok vína :D:D