Valravn - kráľ horských dráh (USA)

zobraziť viac ↓
jigsaw 33 344 videní

Vychutnajte si jazdu na najvyššej, najdlhšej a najrýchlejšej horskej dráhe. Valravn môžete navštíviť v hlavnom meste kolotočov a zábavy Cedar Point, ktorý sa nachádza v meste Sandusky, Ohio.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 12.5.2016 12:28
  • Páči sa: 96% (69 hlasov)
  • Obľúbené: 32
  • Komentárov: 46
  • Dľžka: 2:07
  • Kategória: cestovanie
  • Tagy: horská dráha, húsenková dráha, kolotoče, zábavný park, cedar point
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (46)
zobraziť viac ↓
  • martin07031 pred 9 rokmi a 2 m
    Hah paráda :) v tomto parku som brigádoval pred tromi rokmi ale v tej dobe tam táto dráha spravená ešte nebola resp. nebola prerobená, pretože namiesto nej sa tu nachádzala dráha Mantis, ktorá bola unikátna v tom, že ste pri tejto jazde nesedeli ale stáli. Trošku z toho boleli vajká :D

  • sharkxxx pred 10 rokmi a 1 m
    2min jazdy 50€ co? :D

  • 0ku8 pred 10 rokmi a 1 m
    vorvaň :D

  • patriksvktech pred 10 rokmi a 1 m
    Víííííííííí resttW

  • juro444 pred 10 rokmi a 1 m
    Nema to byt kralovna ? kedze sa jedna o drahu, iba tak ma napadlo :D diki za palce :D

  • stanko69 pred 10 rokmi a 1 m
    ani p1c1

  • vocas pred 10 rokmi a 1 m
    to čo je na 0:55 v strede záberu je ešte väčšia zloba :)

  • csinnege pred 10 rokmi a 1 m
    by ma zaujímalo čo stojí takáto dvojminútová sranda :P

  • st3oj pred 10 rokmi a 1 m
    Mne stacilo aj takto. Mam zazitok na cely zivot :V

  • patriot313 pred 10 rokmi a 1 m
    ale tam majú tej zelene.....

  • dnestopride pred 10 rokmi a 1 m
    Boha tých najväčších, najdlhších, najrýchlejších dráh tu už bolo, každý si chváli svoje :D

  • paquik pred 10 rokmi a 1 m
    odporúčam si to pozrieť na VR headsete, hra je dostupná na markete, je tam presne táto dráha, stačí stiahnuť do mobilu, pustiť so slúchadlami v ušiach a sedieť na otáčacej stoličke, iný zážitok :)

  • michalmichal pred 10 rokmi a 1 m
    bol som v six flagu v new jersey na king da ka ci ako sa to volalo a stacilo mi, celkovo mali tam atrakcie pri ktorych som si prezival muky a po prejdeni pocity stastia ze som sa tam nedosral ale stalo to za to teraz by som si to uz viac uzival :D

  • kamis pred 10 rokmi a 1 m
    Taak presne tu som robil jedno leto :)

  • rptr pred 10 rokmi a 1 m
    Pecka... Bol som v tom parku pred pár rokmi a je to zážitok na celý život... Vtedy tam ešte táto dráha nebola, no bol som na tom Top Thrill Dragsteri, čo vidno v pozadí... To bol podľa mňa ešte väčší extrém ako toto... Ak budete niekde v okolí, tak tam určite choďte!!!!!

  • mirec217 pred 10 rokmi a 1 m
    Na niečom podobnom som bol v zábavnom parku Six Flags (New England, USA), po prvej takej horskej dráhe som si povedal, že už nepôjdem, ale urobil som pravý opak. Ten deň bol pecka. Čím viac toho človek prejde, tým menej sa potom bojí :)

  • centrume pred 10 rokmi a 1 m
    nic pre mna

  • jozkoj pred 10 rokmi a 1 m
    Som myslel, že zhoria v atmosfére

  • frostysk pred 10 rokmi a 1 m
    tam som bol :) ale vtedy tam ešte táto dráha nebola

  • steran pred 10 rokmi a 1 m
    tak na toto by som nešiel maximalne mat v sebe flašu vodky a desať piv :D