Zvonár u Matky Božej (ruská verzia)

zobraziť viac ↓
hlavotis 65 431 videní

Chlapík sa prepil do štádia, kde získal prestížnu funkciu sídliskového zvonára.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 11.5.2016 17:34
  • Páči sa: 82% (93 hlasov)
  • Obľúbené: 44
  • Komentárov: 78
  • Dľžka: 0:16
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: hlava, sprostá hlava, idiot, drogy, alkohol, fail
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (78)
zobraziť viac ↓
  • trolejbus1017 pred 10 rokmi a 1 m
    Horkýže Slíže - Zvonár ; Miestny zvonár odparkoval svojho Mercedesa pri kostole. Okoloidúci mladík mu kopol do kolesa Ty sukin pankhart, počkaj idem dole! Vyberte mu šém, lebo nás všetkých pozabíja, vyberte mu šém, vyberte mu šém. To si píš, že keď nás chytí, že nás pozabíja. Už si to píšem, už si to píšem.

  • bogo12 pred 10 rokmi a 1 m
    nikdy nezober drogu!!!! nikdy nikomu nezober drogu!!! :D

  • deiwoo pred 10 rokmi a 1 m
    nemyslim si ze je to alkoholom

  • lecco pred 10 rokmi a 1 m
    Ješče raz davaj. :D

  • piroha pred 10 rokmi a 1 m
    Aspon ta funkcia sidliskoveho zvonara nie ako cigani u nas...

  • matejkoooooooo pred 10 rokmi a 1 m
    Konár matky mrožej :D :P

  • camprlko pred 10 rokmi a 1 m
    adidas musi byt :D

  • majkljibb pred 10 rokmi a 1 m
    nikdy som nevedel preco ma po chlastačke boli hlava ... teraz uz viem :D

  • rychlyprachy pred 10 rokmi a 1 m
    Tak toto ma rozosmialo :D

  • rado407sw pred 10 rokmi a 1 m
    :D:D

  • iambackbitches pred 10 rokmi a 1 m
    toto isté som robil aj ja včera po hokeji :D

  • guest1998 pred 10 rokmi a 1 m
    Viem že to sem nepatrí no ja nechápem žiadne mínusky som nedostal a predsa mi klesá karma vie mi niekto povedať prečo to je tak? :) dakujem :)

  • 2xmysli1rez pred 10 rokmi a 1 m
    Nie, radšej západ :D

  • dazdn1k pred 10 rokmi a 1 m
    len si pytal dalsie pivo

  • deneez pred 10 rokmi a 1 m
    http://www.mojevideo.sk/video/1c3dd/ruske_baranidlo.html je podla mňa lepšie :D

  • daniel123 pred 10 rokmi a 1 m
    ako ja v sobotu v noci :D

  • juhanesovic95 pred 10 rokmi a 1 m
    budi sidlisko do raboty

  • guest1998 pred 10 rokmi a 1 m
    TREPKANYE :D

  • bossaa pred 10 rokmi a 1 m
    budicek a lá mistr bean

  • downovsyndrom pred 10 rokmi a 1 m
    nieje to na tom ihrisku kde natáčali ten ruský bass tanec? :D