Chlapík sa prepil do štádia, kde získal prestížnu funkciu sídliskového zvonára.

Zvonár u Matky božejAutor: bercu10 616 videní

Zvonar u matky Bozej sutazAutor: ivanbiro5 875 videní

Sprostá hlava nevybuchne (Rusko)Autor: conan33 827 videní

Sprostá hlava nebolí (Rusko)Autor: batuchan7238 747 videní

Idiot hrá golf!Autor: mieschocker5 357 videní

Neštastný zvonárAutor: duri084 482 videní

Mladá a sprostá (skate a rozbitá hlava)Autor: pooldead25 129 videní

Rusi skúšajú, či majú tvrdú hlavu!Autor: arectorpili22 295 videní

Sprostá hlava nebolí 2Autor: markaurel13 539 videní

Tuhý kornútkový fajčiarAutor: arilus27 111 videní

To je ale tvrdohlavý brankár!Autor: glezgot22 943 videní

Sprostá predavačkaAutor: benyxxxx35 454 videní

ZvonárAutor: 7marcellko726 008 videní
trolejbus1017 pred 10 rokmi a 1 m
Horkýže Slíže - Zvonár
;
Miestny zvonár
odparkoval svojho
Mercedesa pri kostole.
Okoloidúci mladík mu
kopol do kolesa
Ty sukin pankhart,
počkaj idem dole!
Vyberte mu šém, lebo
nás všetkých pozabíja,
vyberte mu šém, vyberte
mu šém.
To si píš, že keď nás
chytí, že nás pozabíja.
Už si to píšem, už si to
píšem.
bogo12 pred 10 rokmi a 1 m
nikdy nezober drogu!!!! nikdy nikomu nezober drogu!!! :D
deiwoo pred 10 rokmi a 1 m
nemyslim si ze je to alkoholom
lecco pred 10 rokmi a 1 m
Ješče raz davaj. :D
piroha pred 10 rokmi a 1 m
Aspon ta funkcia sidliskoveho zvonara nie ako cigani u nas...
matejkoooooooo pred 10 rokmi a 1 m
Konár matky mrožej :D :P
camprlko pred 10 rokmi a 1 m
adidas musi byt :D
majkljibb pred 10 rokmi a 1 m
nikdy som nevedel preco ma po chlastačke boli hlava ... teraz uz viem :D
rychlyprachy pred 10 rokmi a 1 m
Tak toto ma rozosmialo :D
rado407sw pred 10 rokmi a 1 m
:D:D
iambackbitches pred 10 rokmi a 1 m
toto isté som robil aj ja včera po hokeji :D
guest1998 pred 10 rokmi a 1 m
Viem že to sem nepatrí no ja nechápem žiadne mínusky som nedostal a predsa mi klesá karma vie mi niekto povedať prečo to je tak? :) dakujem :)
2xmysli1rez pred 10 rokmi a 1 m
Nie, radšej západ :D
dazdn1k pred 10 rokmi a 1 m
len si pytal dalsie pivo
deneez pred 10 rokmi a 1 m
http://www.mojevideo.sk/video/1c3dd/ruske_baranidlo.html je podla mňa lepšie :D
daniel123 pred 10 rokmi a 1 m
ako ja v sobotu v noci :D
juhanesovic95 pred 10 rokmi a 1 m
budi sidlisko do raboty
guest1998 pred 10 rokmi a 1 m
TREPKANYE :D
bossaa pred 10 rokmi a 1 m
budicek a lá mistr bean
downovsyndrom pred 10 rokmi a 1 m
nieje to na tom ihrisku kde natáčali ten ruský bass tanec? :D