Cítili sa bezpečne a mali dobrú náladu. Potom vošli do hlbšej priekopy a už im do smiechu nebolo. Incident bol natočený vo Sverdlovskej oblasti.

Auto vo vodeAutor: duri0816 218 videní

Rusko: nákladné autoAutor: romales76 984 videní

Pre dobrú náladu...Autor: nacnartin5 080 videní

Skrátka má dobrú náladu...Autor: tozobor18 614 videní

Škoda 120 vo vodeAutor: martin1732 035 videní

Mladá Ruska vydržala v ľadovej vode hodinu!Autor: batuchan28 855 videní

Jazda na 4x4Autor: paruman15 558 videní

Vo vode sú krokodíly!Autor: tanna31 295 videní

Mačka vo vodeAutor: brekeke46 124 videní

Dynamit vo vodeAutor: duri089 411 videní

Aj nákladné auto vie robiť kotrmelce (Rusko)Autor: bazmegistan33 175 videní

Boxerky vo vodeAutor: mapol73 857 videní

pes labrador jessiAutor: sekylee6 797 videní
dnestopride pred 10 rokmi a 1 m
Strašne sa smejem :D :D :D :D
altctrl pred 10 rokmi a 1 m
Oni majú z domu do svojho hlavného mesta Moskva tak daľeko ako z Bratislavy do Moskvy ( okolo 1600km ) :D:D
sharkxxx pred 10 rokmi a 1 m
no uplne remake titaniku :D
iceblu pred 10 rokmi a 1 m
Cloveku staci vysvetlit, debil musi odskusat...
ebe pred 10 rokmi a 1 m
a čakajú a pijú tam dodnes :D
wopel pred 10 rokmi a 1 m
kamera do auta verzia ponorka
bobmaxko pred 10 rokmi a 1 m
incident :D
hujer123 pred 10 rokmi a 1 m
co je to za pesnicku?
crater pred 10 rokmi a 1 m
strašne debilna pesnička mu tam hrala
corcor pred 10 rokmi a 1 m
rozmyslam co by som v takej situacii robil ja...a prisam panu ma nic nenapada... :D
enslow pred 10 rokmi a 1 m
ta hudba k tomu pasuje ako past na oko. Pohodicka ked tu zrazu :-D
clovek113 pred 10 rokmi a 1 m
nerešpektoval dopravné značenie
anomym1 pred 10 rokmi a 1 m
Škoda, že video skončilo. Rád by som vedel, ako sa z toho dostali.
lulu18 pred 10 rokmi a 1 m
Ale na konci si posadali ako lastovičky na drôt :D uz len cakaju :D
miso111 pred 10 rokmi a 1 m
ako to pekne žblnká v aute :D
mat34 pred 10 rokmi a 1 m
preco kurva nejdu lodou ked vidia ze je tam voda?
tlustoprd pred 10 rokmi a 1 m
nuda jak v kostole
artattack pred 10 rokmi a 1 m
cakali asi kremese ..
usvk pred 10 rokmi a 1 m
smolkovia
balans4 pred 10 rokmi a 1 m
debilní rusáci..