Toto je Zeus, ktorý zbožňuje čľapkať sa vo vode. Panička ho však chcela vyvenčiť, no Zeus chcel aby mu pustila vodu.

Prečo sa so mnou nehráš?Autor: srdce29 582 videní

Sibírsky husky dostal zadarmo klystírAutor: dynamitero36 062 videní

MOTO PESAutor: srdce25 498 videní

Spievajúci pes HuskyAutor: ancore56 657 videní

Sibírsky husky chce použiť mačacie dvierkaAutor: zajacit31 818 videní

Husky dostal epileptický záchvatAutor: gomez32168 685 videní

Koľko husky je vo videu?Autor: cocacola18 033 videní

Zhúlený sibírsky husky LokiAutor: tigrica48 310 videní

Blondína vo vaniAutor: suky166 696 videní

Najšťastnejší som vo svojej vaniAutor: vincentvega16 842 videní

Biely huskyAutor: cyberpavol26 539 videní

Prvýkrát u veterinára so sibírskym huskyAutor: cocacola37 975 videní

Ako dokáže prežiť sibírsky husky v Thajsku?Autor: dynamitero45 712 videní
tompi pred 10 mesiacmi
asi nejlepší "ironie" plemeno psa do panelového domu někde uprostřed bytové jednotky. ti majitelé jsou opravdu nenormální, vyšinutí prostě debily. toto prožívám každý den po 22:00
nerfko pred 9 rokmi a 2 m
To je tak keď sa dvaja bratia nezhodnú v mene
legolas2420 pred 10 rokmi a 1 m
to je ake plemeno?Husky alebo malamut?
ebe pred 10 rokmi a 1 m
to sa jej len starý premenil na vlkodlaka :D
james2253gs pred 10 rokmi a 1 m
Podľa mňa sa jej snaží povedať, že ja som POSEIDON a nie Zeus :D
poslanecnr pred 10 rokmi a 1 m
Jeden
dragonman pred 10 rokmi a 1 m
mal sa volať Poseidon :D
bossaa pred 10 rokmi a 1 m
netreba mi na vécko, chcem sa schladiť... co na tom zenska nechapes :D
rdprdprdp pred 10 rokmi a 1 m
...hm....len neviem, prečo mu tú vodu nepustila... trubka....
clawfinger pred 10 rokmi a 1 m
V guláši by takto nezavýjal
enpeen0 pred 10 rokmi a 1 m
v afrike by asi dlho nepobudol
natanqo pred 10 rokmi a 1 m
no ked maju vonku 35 stupnov tak sa necudujem ze sa mu nechce von z tej vane :)
fajnchalanisko pred 10 rokmi a 1 m
náš pesos je ešte ukecanejší a je to WS.
dobrysmiech pred 10 rokmi a 1 m
tie ... krásne ... očká :O
solidus pred 10 rokmi a 1 m
aj nas pes sa vola zeus, miesanec beagola s vlčákom ci pitbulom :D silu a postoj ma jak velky sef, ale velkost tela a uši jak bigel :D
patriksvktech pred 10 rokmi a 1 m
Alebo je vonku hic a peso sa len chladí
skylarka pred 10 rokmi a 1 m
už na toľko prosieb mu ozaj mohla radšej tú vodu pustiť... má srdce z kameňa! :-D
svetozarblanka pred 10 rokmi a 1 m
cisto ako kapor ked mu vypustite vanu
noproblem pred 10 rokmi a 1 m
nemala mu dať skôr meno Poseidon ?
elprezidente pred 10 rokmi a 1 m
čo hovorí? uráža nás? :D :D